Neler Yeni

Yardım GTA V açılmıyor Rockstar Games Launcher'ekranında kalıyor.!!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emirhan Öztürk
Arkadaşlar sizden acil yardım bekliyorum eğer çözüm bulamaz isem oyunu iade edicem..
Konu şu yaklaşık 8-9 gün önce EPİC GAMES'ten (60 tl'lik kuponu kullanarak) GTA V Premium Edition aldım ve geçen çarşamba yükledim ve cuma günü oyuna girme fırsatı buldum GTA V ikonundan açtım rockstarı yükledi daha sonra açılmadı bende indirdiği rockstar gamesten PLAY ON EPİC' SEÇENEĞİNDEN OYUNA GİRDİM İLK BÖLÜMÜ OYNADIM ve kapattım. Sonra haftasonu tekrar girdim ama gene oyun ikonundan açılmadı ben de gene launcher ı denedim ama ordan da açılmadı bende youtubedan birkaç video izledim ve belgelerimden gerekli klasörü sildim launcherı sildim tekrar yükledim ve oyuna bi şekilde girdim. ben tam sorunu çözdüm diye sevinirken bugün tekrar denedim ve yaklaşık yarım saattir bu ekranda ve geçmiyor. dün yaptığım işlemleri tekrarladım ama işte sonuç bu şekilde [bir de üstüne üstlük offline sorunu ortaya çıktı]. Dediğim gibi acill yardımlarınızı bekliyorum.!!

Ekler

• Ekran görüntüsü 2021-01-04 174016.png
    Ekran görüntüsü 2021-01-04 174016.png
    10.6 KB · Hit: 543
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Serdar Aşçıhasanoğlu
Arkadaşlar sizden acil yardım bekliyorum eğer çözüm bulamaz isem oyunu iade edicem..
Konu şu yaklaşık 8-9 gün önce EPİC GAMES'ten (60 TL'lik kuponu kullanarak) GTA V Premium Edition aldım ve geçen çarşamba yükledim ve cuma günü oyuna girme fırsatı buldum GTA V ikonundan açtım rockstarı yükledi daha sonra açılmadı bende indirdiği rockstar gamesten PLAY ON EPİC' SEÇENEĞİNDEN OYUNA GİRDİM İLK BÖLÜMÜ OYNADIM ve kapattım. Sonra haftasonu tekrar girdim ama gene oyun ikonundan açılmadı ben de gene launcher ı denedim ama ordan da açılmadı bende youtubedan birkaç video izledim ve belgelerimden gerekli klasörü sildim launcherı sildim tekrar yükledim ve oyuna bi şekilde girdim. ben tam sorunu çözdüm diye sevinirken bugün tekrar denedim ve yaklaşık yarım saattir bu ekranda ve geçmiyor. dün yaptığım işlemleri tekrarladım ama işte sonuç bu şekilde [bir de üstüne üstlük offline sorunu ortaya çıktı]. Dediğim gibi acill yardımlarınızı bekliyorum.!!
Kankam şuan bende aynı sorunu yaşıyorum çözüm bulduysan benimle paylaşabilirmisin

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emirhan Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kankam şuan bende aynı sorunu yaşıyorum çözüm bulduysan benimle paylaşabilirmisin
  1. Kanka ben böyle yaptım çalışıyor şuan;
  2. Rockstar Games Launcher'a sağ tıkladım>özellikler'e bastım>ordan da gelişmişe geldim>ordan yönetici olarak çalıştıra tıkladım>kapattım.
  3. Eğer GtaV'in launcher'ına veya kendisine yönetici olarak çalıştır tikini işaretlediysen kaldır.
  4. Son olarak da C:\Users\Asus\Documents\Rockstar Games bu adrese git orda:
    GTA V
    Launcher
    Social Club

isimli klasörleri sil ve oyuna girmeyi dene.

5. Umarım yararlı olur iyi günler...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,861
Üyeler
158,209
Son üye
bilozof
Top Bottom