Neler Yeni

Yardım GTA V Fps Drop Sorunu!!!

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
Bilmem ki neredeyim, belki de gördüğün her yerde ?
İsim
Tony Montana

Qbört

80+ Bronze
Nvidia denetim masasından oyunu optimize etmeye çalıştınız mı? birde optimize edip deneyin derim.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
MetehanSekmen
Artık gerçekten sıkıldım, GTA V'de ne yaptıysam yapayım fps drop problemini çözemiyorum. 170 180 fps oynuyorum, fps 70 e 60a düşüyor 5 saniyede bir. Menüde zaten 9 fps oluyor 2 saniyede bir. Kısacası oyundan zevk alarak oynayamıyorum.
Sistem özelliklerim ; RTX 3060 , RYZEN 5 5600X , Dual Channel 16 GB (8x2) RAM, 2 TB HDD, 500 GB SSD
Baştan söyleyeyim, SSD'im problemli değil, RAM'larımda problem yok, işlemcim aşırı derecede ısınmıyor, darboğaz yok. Problem neyden oluşuyor ? Yardımcı olun, aradığım hiç bir yerde sorunun çözümünü bulamadım arkadaşlar...
Bende de aynı problem var hocam anlık drop giriyor bende de daha doğru ekran kartı kullanımı biyanda 0 a düşüyor

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Tony Montana
Bende de aynı problem var hocam anlık drop giriyor bende de daha doğru ekran kartı kullanımı biyanda 0 a düşüyor
Evet evet bende de, bir anda 0 a düşüyor hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine girdim oyuna, 80 fps e düşüyor 120 fps den bir anda, kafayı yiyeceğim ya. Driverler güncel, BIOS güncel, 1 hafta önce pc ye format attım, derdi ne bu oyunun benimle

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
MetehanSekmen

Yine girdim oyuna, 80 fps e düşüyor 120 fps den bir anda, kafayı yiyeceğim ya. Driverler güncel, BIOS güncel, 1 hafta önce pc ye format attım, derdi ne bu oyunun benimle
Ve benim ekran kartı rx6600 yani farklı kartlar oyundan dolayı bence

Hangi platformdan oynuyorsun ben epic den indirdim

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Tony Montana

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Tony Montana

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Tony Montana
Allah Allah ya Marko model de saglsm
Hocam zaten diyorum ya, sistemde bir problem yok oyunda bir problem var veya yazılımsal olarak diyeceğim BIOS güncel, format daha 1 hafta önce attım drivlerlerde güncel

Emir.jk

80+ Bronze
Hocam zaten diyorum ya, sistemde bir problem yok oyunda bir problem var veya yazılımsal olarak diyeceğim BIOS güncel, format daha 1 hafta önce attım drivlerlerde güncel
Kanka senin yerinde olsam kafayı yemiştim.
bence bi bütün ayarları minumim yapıp oyna hala drop giriyosa afterburnerda izleme ekranı açık kalsın oyunu oyna değerlere bak bakiyim anormal bi durum var mı

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Tony Montana
Kanka senin yerinde olsam kafayı yemiştim.
bence bi bütün ayarları minumim yapıp oyna hala drop giriyosa afterburnerda izleme ekranı açık kalsın oyunu oyna değerlere bak bakiyim anormal bi durum var mı
Kafayı yedim zaten her an pc yi yumruklayasım geliyor sinirlenip kapatıyorum oyunu falan.

Top Bottom