Neler Yeni

Çözüldü✓ gtx 1070 3100tl sattım adam 5000tl yazmış(adama yazmayın)

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Toprak Uguz
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Alper Kubilay
kardeşim ne pis adamışsın sen ya resmen sinir oldum sana yazılanları okuyunca madem bu kadar üzülecektin keşke satmayaydın kendi ağzınla diyorsun piyasası bu diye hala gelmişsin burada milleti 4000 teklif 3500 teklif et diye darlıyorsun olum sizin de işiniz gücünüz yok bu adam bir oluyorsunuz.

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Adnan Eren
kardeşim ne pis adamışsın sen ya resmen sinir oldum sana yazılanları okuyunca madem bu kadar üzülecektin keşke satmayaydın kendi ağzınla diyorsun piyasası bu diye hala gelmişsin burada milleti 4000 teklif 3500 teklif et diye darlıyorsun olum sizin de işiniz gücünüz yok bu adam bir oluyorsunuz.
Reis Biraz Daha düzgün yazaydın valla bişey anlamadım :/ kime salladın ?

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Toprak Uguz
Sinirlenecek bir şey yok bu durumda ben senden zorla almadım 100 km uzaklıktan geldim senin yanına sana sahte para vermedim ben teklif ettim sen kabul ettin.
haklısın abi ben sadece burada5000tlyekoymuşsun ya bana öylesine koydumilan olsundiye inanmayığ buraya sordum bu kart bu para eder mi? diye kusura bakma

Maskene11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuzhan
Kardeş ben onu satmak için almadım konuyu bilmiyorsun konuşma bence ben bilerek 5000 tl ye koydum ki kimse almasın sadece profil boş durmasın diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis Biraz Daha düzgün yazaydın valla bişey anlamadım :/ kime salladın ?
Vallahi aga benim hakkımda konuşan herkese yazdım

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Toprak Uguz
Kardeş ben onu satmak için almadım konuyu bilmiyorsun konuşma bence ben bilerek 5000 TL ye koydum ki kimse almasın sadece profil boş durmasın diye
tamamdır abi kusuruma bakma ben senin ilanlarına bakınca önceden kart sattığını gördüm dedim herhalde bunuda satacak diye düşündüm uzatmayalaım fazla

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Adnan Eren
Kardeş ben onu satmak için almadım konuyu bilmiyorsun konuşma bence ben bilerek 5000 TL ye koydum ki kimse almasın sadece profil boş durmasın diye

Vallahi aga benim hakkımda konuşan herkese yazdım
Reis Boşver açmış konuyu salla gitsin uzatmaya gitmeyin sen almışın inşallah 5000'e satarsın inşallah oda yeni ekran kartını güzel güzel kullanır he bukadar işte da. uzatmayın işte.

Maskene11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuzhan
haklısın abi ben sadece burada5000tlyekoymuşsun ya bana öylesine koydumilan olsundiye inanmayığ buraya sordum bu kart bu para eder mi? diye kusura bakma
Knk sormak sorun değil sorabilirsin sen bana pahalı dediğinde bende sana nedenini söyledim. Söylediğim halde burada beni kötülemeye devam etmişsin.

Reis Boşver açmış konuyu salla gitsin uzatmaya gitmeyin sen almışın inşallah 5000'e satarsın inşallah oda yeni ekran kartını güzel güzel kullanır he bukadar işte da. uzatmayın işte.
Knk ben uzatmıyacam ama ** letgosu durmuyor ki sürekli yazan yazana

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Adnan Eren
Knk sormak sorun değil sorabilirsin sen bana pahalı dediğinde bende sana nedenini söyledim. Söylediğim halde burada beni kötülemeye devam etmişsin.

Knk ben uzatmıyacam ama ** letgosu durmuyor ki sürekli yazan yazana
Herkese Satılık De alan olur belki reis belli olmaz :D ;)

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Toprak Uguz
abi işte nedenini söyledin evet ama işte bende diyorum ya önceden baya kart satmışsın o yüzden bunuda satacaksın zannettim inanmadım sonra burdakilere sordum yani boş bi muhabbet

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,300
Üyeler
150,056
Son üye
sevgeas
Top Bottom