Neler Yeni

Yardım GTX 1080 Tİ Ekran Kartı ARIZA Siyah ekran

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
616
İsim
Pala
hayır daha fazla ısıtma o bir yere kadar etkili düzelmiyorsa belki vramler bozuktur elleme sen daha fazla süreyle alakalı değil lehim belli bı ısıya ulaşınca erir zaten o ısıda uzun süre tutmak zararlı
Açılışta artık boyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır daha fazla ısıtma o bir yere kadar etkili düzelmiyorsa belki vramler bozuktur elleme sen daha fazla süreyle alakalı değil lehim belli bı ısıya ulaşınca erir zaten o ısıda uzun süre tutmak zararlı

Aga baksana düzgün çalışıyordu yapabilirim bence yaa 1 kere çalıştı

Aha video bu

Şimdi ise böyle

Ekler

• 20231021_230626(0).jpg
    20231021_230626(0).jpg
    484 KB · Hit: 28

Ysuflix

80+ Gold
bence elleme kartı eline alırsın. ensaya gönder.

• Beğen
Reaksiyonlar: Pala

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,951
İsim
Hacı
Hocam kart driver sorunsuzca kurdu furmwrkta 5 6 dakika takıldım maks 60 derece gördü ama sonra bir anda ekran gitti ve tekrardan aynı arıza bu sefer ne yapsam acaba

.

.

.
Bidaha ısıt :D

• Beğen

Ysuflix

80+ Gold
  • Beğen

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
616
İsim
Pala

Ekler

• 20231021_233932.jpg
    20231021_233932.jpg
    1.3 MB · Hit: 24

Ysuflix

80+ Gold
Bi inceden q50 dereceyle gezdirdim yine aynı

Aga tahmin ediyorum Ensar bilgisayarda fiyatta sapliyacak yani klasik bilgisaywrcu
bu algıyla gidersen kendin yap elinde kalsın dostum bizde bilgisayarcıyız bi fiyat biçiyosak işi bildiğimizden iyi yaptığımızdan biçiyoruz o fiyatı o mala FPPro niye pahalı sanıyosun kaliteli çünkü. ensa bilgisayarda aynı adamlar işinin ehli ona göre fiyat alıyo. bilmiyorum fiyatını da gerçi.

• Beğen

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
616
İsim
Pala
Dükkanın hangi sehirde
bu algıyla gidersen kendin yap elinde kalsın dostum bizde bilgisayarcıyız bi fiyat biçiyosak işi bildiğimizden iyi yaptığımızdan biçiyoruz o fiyatı o mala FPPro niye pahalı sanıyosun kaliteli çünkü. ensa bilgisayarda aynı adamlar işinin ehli ona göre fiyat alıyo. bilmiyorum fiyatını da gerçi.

Ysuflix

80+ Gold
  • Beğen

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
616
İsim
Pala
istanbul ama böyle kart vram çip değişimi işlerine bakmıyoruz
İlçe olarak neredesin hocam

istanbul ama böyle kart vram çip değişimi işlerine bakmıyoruz
Aga valla beni 6 ay götürse yeter ya ondan sence şuan arıza chiosetin içindeki vrame bağlantısını sağlayan toplarmi yoksa direk.vram mi

Ysuflix

80+ Gold

Aga valla beni 6 ay götürse yeter ya ondan sence şuan arıza chiosetin içindeki vrame bağlantısını sağlayan toplarmi yoksa direk.vram mi
kartal

bi reballing yapılır sorun çözülürse lehimden denir. ama çözülmezse vram değişmesi gerekir. çiplik bir durum yok.

• Beğen

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
616
İsim
Pala
kartal

bi reballing yapılır sorun çözülürse lehimden denir. ama çözülmezse vram değişmesi gerekir. çiplik bir durum yok.
Hmm anladım aga bende lehim fln var acaba ben reballing yapabilirmiyim yoksa özel makinemi gerekiyor illa

kartal

Aga bende lehim fln var acaba ben yapabiliemiyim yoksa özel makinemi gerekiyor veya şey testi yokmuş hangi vram arızalı fln anlayanabileceğimiz bu arada saol vaktini alıyorum teşekkürler yardım ettigin icin

Ysuflix

80+ Gold
Hmm anladım aga bende lehim fln var acaba ben reballing yapabilirmiyim yoksa özel makinemi gerekiyor illa
yapamazsın. mm'si uygun lehim topları, vram'ine uygun lehim kalıbı, flux, lehim makinası, lehim emme teli falan lazım. evde halinde evdeki eşyalarla yapılacak bir iş değil.

Aga bende lehim fln var acaba ben yapabiliemiyim yoksa özel makinemi gerekiyor veya şey testi yokmuş hangi vram arızalı fln anlayanabileceğimiz bu arada saol vaktini alıyorum teşekkürler yardım ettigin icin
rica ederim. o vram testinin adı neydi hatırlamıyorum ensa bilgisayar youtube kanalında gösteriyodu. evde yapamazsın dediğim gibi.

• Beğen
Top Bottom