Neler Yeni

GTX 1660 fps sorunu yaşıyorum.

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
bios güncelle güncellemesi çok basit 2dkda yaparsın
tamamdır yapıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bios güncelle güncellemesi çok basit 2dkda yaparsın

grafikleri arttırarak o da biryere kadar fayda eder işlemciyi değişmen lazım yani
şu an darboğaz olması anormal değil mi ? İşlemcinin sınırı belli 1660 rahat besliyor olması lazım

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Dwayne Rolly
birde malwarebytes indir tarat virüs varmı yokmu bi baksın

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Dwayne Rolly
ben kaçıyorum biosla falan çözülürse çözülür çözülmezse virüs olabilir olmazsa son şans format gibi o da çözmezse oynadıgın oyunların optimizasyonu ile alakalı bir durum yada işlemcinden sıkıntı olabilir

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
ben kaçıyorum biosla falan çözülürse çözülür çözülmezse virüs olabilir olmazsa son şans format gibi o da çözmezse oynadıgın oyunların optimizasyonu ile alakalı bir durum yada işlemcinden sıkıntı olabilir
eyvallah sağ ol

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Dwayne Rolly
eve gelinece bakarım çözebilmişmisin çözememişmisin

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,639
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Darboğazı yanlış anlıyorsun. Valorant öyle bir oyun. Yani resident evil, tomb raider, RDR 2 gibi oyunları oyna darboğaz olmaz. Valorant işlemcinin gücüne bağlı bir oyun. Ekran kartını yüzde kaç besleyebilirse o kadar FPS alıyorsun. Daha iyi FPS almak için ryzen 5600 gibi işlemcilere geçmek gerekiyor.

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
Darboğazı yanlış anlıyorsun. Valorant öyle bir oyun. Yani resident evil, tomb raider, RDR 2 gibi oyunları oyna darboğaz olmaz. Valorant işlemcinin gücüne bağlı bir oyun. Ekran kartını yüzde kaç besleyebilirse o kadar FPS alıyorsun. Daha iyi FPS almak için ryzen 5600 gibi işlemcilere geçmek gerekiyor.
benimde demek istediğim şu anda işlemci değiştirebilme şansım yok. Elimden geldiğince valorant ve cs için fpsyi optimize hale getirmem gerekiyor ve onun için uğraşıyorum.
bios güncelledim ve görev yöneticisinde işlemcinin sanallaştırma görevini devre dışı yaptım bir videodan gördüm.

eve gelinece bakarım çözebilmişmisin çözememişmisin
cs için durum değişmedi. Fps yine aynı. aslında ilk aldığımda iyi oynuyordum sorun yoktu sonradan oldu bu sorun

aslında darboğaz olmaması gerekiyor ?
1689252629422.png

Son düzenleme:

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Dwayne Rolly
virüs taraması yap olmazsa format at

darbogaz dediğin her oyunda olabilir öyle hikayeli oyunmus online oyunmus secmez ne kadar iyi yaptıklarına baglı optimizasyonu

BayOguzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Oğuzan Konak
Aşırı ısınma vesaire yoksa bi format denesene yada bi malwarebyte taraması at belki cidden arkada virüs filan vardır.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Dwayne Rolly
1689283708884.png

hani olmazdı hikayeli oyunlarda darbogaz bak bakalım varmı yokmu

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,639
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
hani olmazdı hikayeli oyunlarda darbogaz bak bakalım varmı yokmu
Darboğaz kesinliği olan bişey değil. Yaptığın çözünürlüğe göre 720p 1080p gibi, yaptığın grafik ayarına göre düşük-orta-yüksek gibi ve oyundan oyuna değişir.

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
virüs taraması yap olmazsa format at

darbogaz dediğin her oyunda olabilir öyle hikayeli oyunmus online oyunmus secmez ne kadar iyi yaptıklarına baglı optimizasyonu
Aşırı ısınma vesaire yoksa bi format denesene yada bi malwarebyte taraması at belki cidden arkada virüs filan vardır.
tarama yaptım 16 dosya için tehlike dedi karantinaya aldım dosyaları

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,207
Üyeler
141,103
Son üye
Rasul
Top Bottom