Neler Yeni

Gtx 1660 Süper hangi marka tercih edilmeli?

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,593
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
1660S İLE 1660Tİ arasında çok az fark var hiç o kadar fiyat farkına gerek yok

Ben bu ilanı düşünüyorum çünkü aralarında tek daha önce ürün satmış ve satıcı yorumu iyi olan ilan bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

1660 ti fiyatlarına göz gezdirdim 2800 3500 arası Asus tuf temiz modellerde var 1660 ti tercihin olsun bence 3050 yi geçen kart
Asus rog strix tepe model ti serisi için bulursam onu yada tuf alıcam arkadaşım tuf kullanıyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: invy

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,593
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
  • Beğen
palitte iyi arkadaşım kullanıyordu memnun
Bir bilgisayarcı akrabamda var onada bir sorayım en azından tanıdıktan almış oluruz kartı.

Hocam ilan tarihi 4 nisan bu zamana kadar satılmadıysa vardır bence bi sebebi.

İlan süresi uzun olsun istemiyorum istanbul içi olacak başka türlü güvenemiyorum.

rx6600 için PSU değiştirmene gerek yok.
12v kanalından 372 w veriyor suankı psum ve powerboost

rx6600 için PSU değiştirmene gerek yok.
sistem yüke girdiği an patates olur hocam.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,593
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Bir bilgisayarcı akrabamda var onada bir sorayım en azından tanıdıktan almış oluruz kartı.

Hocam ilan tarihi 4 nisan bu zamana kadar satılmadıysa vardır bence bi sebebi.
ya bu kadar bence takılma bende çok saatım ürün 6 ay ilanda tuttum oluyordu edirnede yaşadım için elden teslim takıntısı olanlar felan yada fiyatı yüksek geldi için
tabi israr etmiyorum sadece yaz test felan iste içine sinmezse yine sen seçiceksin

İlan süresi uzun olsun istemiyorum istanbul içi olacak başka türlü güvenemiyorum.

12v kanalından 372 w veriyor suankı psum ve powerboost

sistem yüke girdiği an patates olur hocam.
psu ne model

ya bu kadar bence takılma bende çok saatım ürün 6 ay ilanda tuttum oluyordu edirnede yaşadım için elden teslim takıntısı olanlar felan yada fiyatı yüksek geldi için
tabi israr etmiyorum sadece yaz test felan iste içine sinmezse yine sen seçiceksin

psu ne model
Bence ben biraz daha araştırayım bu ay içerisinde alacağım birde akrabama sorayım elinde vardır belki. Olmadı ya palit yada zotactan denerim olmadı 1660 ti ararım hocam sağ olun iyi geceler.

psu ne model
Kasa içerisinde geldi.

Risk hocam riske girerim

psu ne model
Psu bu kime sorduysam çok büyük risk dedi. bunu 500 TL'ye satıp 500 daha ekleyip ikinci elden buldugum guzel bır psu var bahsettıgım akrabam ayarladı onu alacağım.

Ekler

• 1695659934099.png
    1695659934099.png
    2.4 MB · Hit: 28
Kardeşim... 1660 super de rx6600 de 120W tüketiyor. Giriyorsan ikisiyle de riske giriyorsun. Yani eğer sorunun güç kaynağın yüzünden rx6600 alamamaksa 1660 süper ya da 1660 ti da alma.
Hocam dedim ya psu değişeceğim diye. Şuanki psumda sıkıntılar yaşıyorum zaten o yüzden hem psu hemde ekran kartı alacağım fakat 6600 bütçemi çok aşıyor. Bende o yüzden 1660 ti yada süper tercih ediyorum.

• Beğen

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
rx6600 al. PSU bir kaç ay sonra değişirsin.

Top Bottom