Neler Yeni

Öneri GTX 1660 SUPER'de hangi markayı seçmeliyim?

Reverse Flash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Enes
Üsluba bak. Normalde cevap yazmazdım da neyse. Rog Strix serisi çok sağlamdır. Yazılım desteği de iyi. MSI gibi çöp değil. MSI'nın sadece yazılımları yetiyor sistemi kastırmaya. Gaming App denen zımbırtısı sistemi çok ağırlaştırıyor mesela. XFX markası zaten vardı TR'de HD5000 serisi kartlarından biliyorum Vatan'da sıfırları vardı. XFX markası zaten avrupa da bir numaralı marka şuan da. Yeni kartları çıkartıp tekrardan girdiler piyasaya. Şuan Sapphire, Asus ne ise XFX'de aynı. Neyse cahil ile daha fazla münakaşa edemem. Dediğin gibi olsun Asus dandik çöp. MSI'da RGB var o yeter size :)

Asus'a ölü marka diyorsan donanım bilgin sıfır demektir senin. Ölü marka dediğin Asus yıllardır var her ürünü de satılıyor kullanılıyor. Enayilik ile alakası yok. Ben bu markanın soğutması iyi ve kaliteli olan modelini önerdim zaten bazı modelleri kaliteli değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

TUF serisi o kadar da güzel soğutmaya sahip değil. Zaten giriş seviyesi oluyor TUF. Dual X modelini kullanmadın sanırım en berbat soğutması bu modelleri.
MSİ markasını sevmiyorum. Yazdığın markaları övüp diğer markaları kötüleyen sensin kardeşim benim üslubumda bişey yok yani.

Reverse Flash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Enes
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
ismail özdemir
Marka olarak öneri istersen eğer abuk subuk markalara hiç bakma. Zotac markasının genelde sorunu sıkıntısı çok oluyor bulaşma derim. MSI markası ise bana göre tamamen şişirilmiş balon. Çok reklam yaptı her önüne gelen kendini yayıncı sanan tiplere reklam yaptırdı çekiliş ile ürün verdi bu sayede adını söz ettirdi ama malzeme kalitesi olarak çok dandikler. Özellikle Gaming serisi ekran kartları ve anakartları tamamen para tuzağı. Ekran kartı alacaksan eğer Asus ve Sapphire'den şaşmıyacaksın. Bir de XFX diye bir marka var bu da çok iyidir. Asus alacaksan sadece Rog Strix modellerine bak diğerlerinin soğutması iyi değil. Dual X gibi. Sapphire alacaksan Nitro modellerine bakacaksın. Nvidia tarafını pek bilmem ama AMD tarafından bu marka ve modeller bir numara. MSI'a bulaşma aklın varsa.
normalde cevap yazmam ama zotach gtcx 1660 kullanıyorum bu kart gerçek anlamda çok performanslı ve warzone gibi bir oyunda 53 derecede oynuyorum asus rog strix rx 580de kullandım o bile bu kadar iyi değildi soğutma konusunda.

ByKayseriLi

80+ Bronze
normalde cevap yazmam ama zotach gtcx 1660 kullanıyorum bu kart gerçek anlamda çok performanslı ve warzone gibi bir oyunda 53 derecede oynuyorum asus rog strix rx 580de kullandım o bile bu kadar iyi değildi soğutma konusunda.

Zotac kartlarda kronik sorunlar çok hocam nvidia tarafından pek öneri yapmıyorum zaten ben. AMD tarafından öneriler veriyorum. Ama zotac kartlarda kronik hatalar oldukça fazla.

Tamam sende sırf Asus olduğu için 2000 TL lik karta 3500 vermeye devam et.

Ben vermiyorum sadece öneriyorum. Soğutması dandik bakır ısı borusu bile olmayan kartları söylüyorum sadece. laf cambazlığı yapmana gerek yok.

ArcH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Anonim 123
Bana göre msi ya da asus u geçebilecek marka yok.

Flexery

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Oğuz
Zotac kartlarda kronik sorunlar çok hocam nvidia tarafından pek öneri yapmıyorum zaten ben. AMD tarafından öneriler veriyorum. Ama zotac kartlarda kronik hatalar oldukça fazla.

Ben vermiyorum sadece öneriyorum. Soğutması dandik bakır ısı borusu bile olmayan kartları söylüyorum sadece. laf cambazlığı yapmana gerek yok.
Palit 1660ti hakkında ne düşünüyorsunuz

Top Bottom