Neler Yeni

GTX 1660 SUPER HAKKINDA

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
gigabayte 1660 super mi alayım msı 1660 super ventus mu alayım sence ?_
Ventus alabilirsin gigabytetan daha iyi diye biliyorum daha serin çalışıyor yasin çelik kullanıyordu ama etiketleyemedim

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ağa devlet niye el atmıyor dolandırı ise yada başka kurum meraktan soruyom
Onu bana değil devletine söyleyeceksin, terslemek gibi olmasın ama devletde diyor, yani güvenilir bir yer değil, adı yeni, bilinmiyor nasi bir firma, malı ucuz satıyor, niye alıyorsun yani düşün.

alex31

80+
Onu bana değil devletine söyleyeceksin, terslemek gibi olmasın ama devletde diyor, yani güvenilir bir yer değil, adı yeni, bilinmiyor nasi bir firma, malı ucuz satıyor, niye alıyorsun yani düşün.
Sen Kimsinde benim ne soliceğime karar veriyorsun lolipop :)

CYSUS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Diren
ağa devlet niye el atmıyor dolandırı ise yada başka kurum meraktan soruyom
Zaten gir fiyatlara bak piyasanın baya altında hersey belli bi problem oldugu işkillendim ondan actım konuyu bende simdi ögrendim dolandırıcı olduklarını

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Merhaba:

GTX 1660 SUPER Ekran kartı almayı düşünüyorum en ucuzu n11 de 2150 TL günlerden beri fakat suan bosbilisim diye sitede 2 bin diyo bu üründe bi problem sorun varmı farklı bi ürün mü yada bos bilisim günenilirmi kısacısa alınır mı alınmazmı acaba ?

Bossbilişim hali hazida davaları olan yuzlerce kişiyi dolandirmakla suçlanan ve birçok sabikasi olan bir firma alişveris yapmayin

Top Bottom