Neler Yeni

GTX 750 Tİ 4GB alınır mı ?

tuğrahan sezer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
tuğrahan sezer
2.olan pazarlık da olur diyor ve temiz ise onu almanızı öneririm. Ha dediğim gibi darboğaz küçümsenmeyecek kadar yapıcak ama işlmeci değiştiriseniz fena olmayan bir pc olur ileride. İlla bu fiyata bir şey alıcaksanız bunu alın. Değerimi de bilin bende kayseri de gtx960 satmama rağmen bu kartlar daha iyi diye kendi ilanımı koymuyorum. :) 😅

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet Gülkeç
2.olan pazarlık da olur diyor ve temiz ise onu almanızı öneririm. Ha dediğim gibi darboğaz küçümsenmeyecek kadar yapıcak ama işlmeci değiştiriseniz fena olmayan bir PC olur ileride. İlla bu fiyata bir şey alıcaksanız bunu alın. Değerimi de bilin bende kayseri de gtx960 satmama rağmen bu kartlar daha iyi diye kendi ilanımı koymuyorum. :) 😅
Adam Adam sağolun çok teşekkür ederim :)

tuğrahan sezer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
tuğrahan sezer
Diğer türlü illa 750 ti alıcam darboğaz istemiyorum diyorsanız en kötü 600-650 TL lik bir kart bulmalısınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet Gülkeç

tuğrahan sezer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
tuğrahan sezer
700 TL'ye gördüm ben
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 650Tİ nasıl peki ?
kadar daha kötü. Youtube den iki kartı kıyaslıyan videolar da izleyebilirsiniz. Ama almanızı tavsiye etmem.

İki tane ilan var zaten şu an. İkisine de yazdınız mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet Gülkeç

tuğrahan sezer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
tuğrahan sezer
600-650 ye inse iyi olur. Ama dediğim gibi ille gtx750 ti alıcaksanız 700 e almaktan başka çareniz yok.
Diğer ilana yazdınız mı attığım?

Bide bunlar var. Gtx960 a göre çok daha iyi ama bunu satan adam bilgisayarcı. Ben şahsen bilgisayarcı dan parça almaya pek yanaşmıyorum. Bu nokta da da size kalmış ama fiyatı kayseri piyasasına göre bir hayli düşük ve kart fiyatına göre iyi bir kart. Ama dediğim gibi bilgisayarcı satıyor. Daha doğrusu bu işin ticaretini yapıyorum demişti. Bir kere kendisinden bir şey alıcak olmuştum. Ama çok daha fazla darboğaz. :) 😅 Darboğaz yapıcak kart niye atıyorsun dersen olaya fiyatına göre kart boyutuyla bakıyorum derim. Dediğim gibi 700tl ye gtx750ti nere 850tl ye gtx960 nere 825 ve 900tl ye rx570 nere. Burda işlemcinizden bağımsız konuşuyorum. Ve dediğim gibi iki gün sonra yeni işlemci almak isterseinz ekran kartınızı hazır olacak. Darboğaza da artık katlanıcaksınız.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet Gülkeç
600-650 ye inse iyi olur. Ama dediğim gibi ille gtx750 ti alıcaksanız 700 e almaktan başka çareniz yok.
Diğer ilana yazdınız mı attığım?

Bide bunlar var. Gtx960 a göre çok daha iyi ama bunu satan adam bilgisayarcı. Ben şahsen bilgisayarcı dan parça almaya pek yanaşmıyorum. Bu nokta da da size kalmış ama fiyatı kayseri piyasasına göre bir hayli düşük ve kart fiyatına göre iyi bir kart. Ama dediğim gibi bilgisayarcı satıyor. Daha doğrusu bu işin ticaretini yapıyorum demişti. Bir kere kendisinden bir şey alıcak olmuştum. Ama çok daha fazla darboğaz. :) 😅 Darboğaz yapıcak kart niye atıyorsun dersen olaya fiyatına göre kart boyutuyla bakıyorum derim. Dediğim gibi 700tl ye gtx750ti nere 850tl ye gtx960 nere 825 ve 900tl ye rx570 nere. Burda işlemcinizden bağımsız konuşuyorum. Ve dediğim gibi iki gün sonra yeni işlemci almak isterseinz ekran kartınızı hazır olacak. Darboğaza da artık katlanıcaksınız.
yani aslında başta r5 3400g alıp ileride ekran kartı almayı düşünüyordum sonra gittiği yere kadar gitsin dedim (HD 6350 vardı bozuldu )

tuğrahan sezer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
tuğrahan sezer
yani aslında başta r5 3400g alıp ileride ekran kartı almayı düşünüyordum sonra gittiği yere kadar gitsin dedim (HD 6350 vardı bozuldu )
Bu noktadan sonra seçim sizin hocam. Neyi ne zaman nasıl edeceğinizi ben bilemem sonuçta. Ben sadece şunlar şunları alabilirsin diyebilirim.

Top Bottom