Neler Yeni

Gtx 750 ti oyunlarda ekran dalgalanması sorunu

Ozanuldg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Ozan uludağ
1 hafta once yeni pc topladim i5 3470 8 ram gtx750 ti 2gd5 bilgisayarimda stabil calismayan hic bir durum yok vga kablosu ile monitore goruntu aktariyorum yaklasik 3 monitor 2 tv denedim sadece oyunlarda saydam siyah bir sekilde dalgalanmalar yasiyorum prizlerimi kontrol ettim 3 farkli priz cektim duzeltemedim ekran karti driverini guncelledim sildim yeniden kurdum ama ne yaptiysam fayda yok kafayi yemek uzereyim cok rahatsiz ediyor beni budurum bu konu hakkinda bilgisi olan arkadaslar cevap verirse cok sevinirim simdiden tesekkur ederim

Mays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Mehmet Sinan Aydın
Kabloda sıkıntı olabilir. Farklı bir kabloyla denemenizi öneririm. Sorun çözülmezse ekran kartı çipi altındaki lehimlerle tam bağlantı kuramıyor olabilir. çakmakla ekran kartı çipini iyice ısıtıp lehimlere bağlanmasını sağlıyorlardı ama sizin yapmanızı önermem. Kabloyla çözülmezse işi bilen birine götürün derim.

Ozanuldg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Ozan uludağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kabloda sıkıntı olabilir. Farklı bir kabloyla denemenizi öneririm. Sorun çözülmezse ekran kartı çipi altındaki lehimlerle tam bağlantı kuramıyor olabilir. çakmakla ekran kartı çipini iyice ısıtıp lehimlere bağlanmasını sağlıyorlardı ama sizin yapmanızı önermem. Kabloyla çözülmezse işi bilen birine götürün derim
Dvi ve hdmi disinda her 4 5 farkli vga denedim ama çozum yok fps im kapanma yok fps yi 50 ye sabitleyip vysnc acinca cok az az a dusuyor ama gene var gorebiliorum

XxXx.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
XxXx.
Dvi ve hdmi disinda her 4 5 farkli vga denedim ama çozum yok fps im kapanma yok fps yi 50 ye sabitleyip vysnc acinca cok az az a dusuyor ama gene var gorebilr
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dvi ve hdmi disinda her 4 5 farkli vga denedim ama çozum yok fps im kapanma yok fps yi 50 ye sabitleyip vysnc acinca cok az az a dusuyor ama gene var gorebiliorum

HDMİ VGA dönüştürücü ile mi kullanıyorsun?

Ozanuldg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Ozan uludağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kabloda sıkıntı olabilir. Farklı bir kabloyla denemenizi öneririm. Sorun çözülmezse ekran kartı çipi altındaki lehimlerle tam bağlantı kuramıyor olabilir. çakmakla ekran kartı çipini iyice ısıtıp lehimlere bağlanmasını sağlıyorlardı ama sizin yapmanızı önermem. Kabloyla çözülmezse işi bilen birine götürün derim.
bütün sorun kabloda imiş dvi ile bagladıgımda bütün sorun çözüldü saçma gelebilir ama fps artışı bile yaşadım

Top Bottom