Neler Yeni

Yardım Güç kaynağından cızırtı sesi geliyor.

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
Dediğim gibi geliyor. İncehesaptan 1 yılı az biraz geçen bir süre oldu. Gamepower gp750w 80+ bronze markasıydı. Değişim yaparlar mı? Yaparlarsa eğer aynı fiyatta olan emsali bir psu ile değistirirler mi söylesem?

ConquerorXIV

80+ Gold
bobin sesidir değişim yapmazlar incehesap satıcı o yapmaz garanti veren firmaya soracaksın

ConquerorXIV

80+ Gold

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
vakit kaybı olur oksid bilişim olması lazım direk orayla iletişime geçersen süreç hızlanır
Hocam direkt gönderdim incehesapla iletişime geçip maalesef. Yine de sorunu anlasalar değisim yapma sanslari var midir? Çunkü kasamda 7 fan var ona rağmen cızırtı sesi baya belli oluyor.

ConquerorXIV

80+ Gold
Hocam direkt gönderdim incehesapla iletişime geçip maalesef. Yine de sorunu anlasalar değisim yapma sanslari var midir? Çunkü kasamda 7 fan var ona rağmen cızırtı sesi baya belli oluyor.
ne değişim hocam 1 yıl kullanmışsın ve yani bu değişim şartlarına girmiyo millet dünyanın parasını verip rog kart alıyor onda bile bobin sesi çıkabiliyor ve değişim yapmıyorlar

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne değişim hocam 1 yıl kullanmışsın ve yani bu değişim şartlarına girmiyo millet dünyanın parasını verip rog kart alıyor onda bile bobin sesi çıkabiliyor ve değişim yapmıyorlar
Tamamdır sağolun hocam yardım için.

Değişim yaparlar, bizim ürünlerde de bazen denk geliyor garanti süresi içindeyse yenisini veriyoruz.

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
yapmazlar performansı etkılemedgı surece
Takılmalar oluyor ara sıra anlamadiğim şekilde ondan daloyı mi bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değişim yaparlar, bizim ürünlerde de bazen denk geliyor garanti süresi içindeyse yenisini veriyoruz.
Fazla geldiğinden rahatsızım hocam yoksa olur normal. Biraz daha az gelse soeun etmemde cızırti sesi baya belli olduğundan degişim istiyorum.

Top Bottom