Neler Yeni

Güç kaynağı elektrik kesiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
İsa Kayıkcıoğlu
Güç kaynağımelektrik kesiyor Bilgisayarım 5-10 dakika çalışıyor Sonra elektrik kesiyor kendi kendine neden olduğunu bilmiyorum bir sorun yoktu gtx 1650 bir ekran kartım var bnce kaldirmaması imkansiz 750 watt gametech gold sertifiklalı neden oldugunu bilmiyorum iade ye göndericem yetkili servise rapor verilcek sonra trendyoldan iade etirecem sistem yeni topladim sıfır ürünler guc kaynağı bi elektirik veriyor 5 dk sonra tekrar basıyorum elektirik verip yine gidiyor

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,332
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kasada kısa devre varsa da öyle yapar komple sok uzay montaj dene

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
İsa Kayıkcıoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka eski tip bir kasaya taktim ürünü sıfır jeletini söktüm bncede sorun olması imkansiz gibi bisey kısa devra yapsa kendini korumaya alir demi bi sure elektrik vermiyor çünkü

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,332
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kanka eski tip bir kasaya taktim ürünü sıfır jeletini söktüm bncede sorun olması imkansiz gibi bisey kısa devra yapsa kendini korumaya alir demi bi sure elektrik vermiyor çünkü
Isıları kontrol et işlemci ısınıyorsa da kapanır kontrol et bacakları filan

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
İsa Kayıkcıoğlu
Kanka ilk uzay yaptim yani vermedi kasaya aldım 1 2 saat sonra bi anda kapandi sonra 10 dk sonra denedim verdi güç yine kapandi kısa devre demi sorunu bunun bn
Stok fan ile çalışıyor kanka islemci ısısını kontrol edem fazlaysa farkli sogutucu alam bana önerirmisin
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://ty.gl/8l1mz4jiq2 ürün bu kanka kendi kendie elektirk kesiyor

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,332
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kanka ilk uzay yaptim yani vermedi kasaya aldım 1 2 saat sonra bi anda kapandi sonra 10 dk sonra denedim verdi güç yine kapandi kısa devre demi sorunu bunun bn

Stok fan ile çalışıyor kanka islemci ısısını kontrol edem fazlaysa farkli sogutucu alam bana önerirmisin
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://ty.gl/8l1mz4jiq2 ürün bu kanka kendi kendie elektirk kesiyor
O zaman şöyle yap komple PSU yu sok dışarda çalıştır bir süre durumu gözlemle herhangi bir kesinti var mı ondan sonra PC yi boşta çalıştır herhangi bir program oyun vs açma yük binmesin o şekilde duruma bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
İsa Kayıkcıoğlu
O zaman şöyle yap komple PSU yu sok dışarda çalıştır bir süre durumu gözlemle herhangi bir kesinti var mı ondan sonra PC yi boşta çalıştır herhangi bir program oyun vs açma yük binmesin o şekilde duruma bak
Kanka dün fs 22 oynadım sorun yoktu bugün PUBG mobile oynadim menüde biraktim bi yere gidip geldim kapanmis açdım elektirik yok su an hardisk %100 de çalışıyor ısınıyor ondan olabilirmi

Top Bottom