Neler Yeni

Güçlü sistemim var ama oyunlar kasıyor

m_zreek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
muhammed
selam arkadaşlar
ryzen 7 2700
rx 580 8gb(afox marka)
16gb ram
240gb Kingston anakarta takılan ssd(adını bilmiyorum m.2 mu deniliyor buna :) )
1tb hdd
Böyle bir sistemim var arkadaşlar,normalde sorunsuzca oynatması gereken oyunları nedense oynatmıyor çok kasıyor bildiğiniz donuyor
örnek veriyorum sam 4 eski bir oyun, çok kolay oynatması gerekirken oynatamıyor öncelikle oyun geç açılıyor oyuna gidiğimde oyun okadar çok ağırki hiç bir şekilde oynanmaz.
steamden csgo da indirdim oda donuyor ,ufak tefek donmalar değil 1 -2saniye süren donmalar
sizce sorun ne olabilir
ben şahsen ekran kartından şüpheleniyorum sırf Afox marka diye
onun haricinde hiç bir sorun gözükmüyor
furmak testinden geçiyor sıcaklık 67 üstü görmüyor
işlemci de stres testinde hiç bi sorun çıkarmadı sıcaklığı da gayet iyi
windows yada driver kaynaklı bir sorun olduğunu da düşünmüyoru çünkü 2 kere format attım ve driverleri eksiksiz indirdim
ssd ve hddye gelecek olursak sağlık durumları 100 okuma yazma hızları da 380 -430 arası birşeydi
bazen usb portlarını ellediğimde elektrik çarpıyor işinize yarayacak bir bilgi mi bilmiyorum
yardımcı olursanız sevinirim çünkü delirecem

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Kadir
selam arkadaşlar
ryzen 7 2700
rx 580 8gb(afox marka)
16gb ram
240gb Kingston anakarta takılan ssd(adını bilmiyorum m.2 mu deniliyor buna :) )
1tb hdd
Böyle bir sistemim var arkadaşlar,normalde sorunsuzca oynatması gereken oyunları nedense oynatmıyor çok kasıyor bildiğiniz donuyor
örnek veriyorum sam 4 eski bir oyun, çok kolay oynatması gerekirken oynatamıyor öncelikle oyun geç açılıyor oyuna gidiğimde oyun okadar çok ağırki hiç bir şekilde oynanmaz.
steamden csgo da indirdim oda donuyor ,ufak tefek donmalar değil 1 -2saniye süren donmalar
sizce sorun ne olabilir
ben şahsen ekran kartından şüpheleniyorum sırf Afox marka diye
onun haricinde hiç bir sorun gözükmüyor
furmak testinden geçiyor sıcaklık 67 üstü görmüyor
işlemci de stres testinde hiç bi sorun çıkarmadı sıcaklığı da gayet iyi
windows yada driver kaynaklı bir sorun olduğunu da düşünmüyoru çünkü 2 kere format attım ve driverleri eksiksiz indirdim
ssd ve hddye gelecek olursak sağlık durumları 100 okuma yazma hızları da 380 -430 arası birşeydi
bazen usb portlarını ellediğimde elektrik çarpıyor işinize yarayacak bir bilgi mi bilmiyorum
yardımcı olursanız sevinirim çünkü delirecem
dostum evinde topraklama yok bina eski mi

Top Bottom