Neler Yeni

Bilgisayarda Gecikme Ve Donma Var

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,634
İsim
Eren Yeager
Dostlar sistemim
B650m Riptide
2X16 Kingston Fury Beast RGB 5600MHz CL36
3090 Ventus 3x
7500f + LS520 240mm
Thermaltake BX1
Kingston Fury Renegade 1TB

Valorant oynarken tam ekran modunda değil pencereli tam ekran modunda oynuyorum mesela discorddan bir mesaj geldiğinde yan ekranım var ona bakayım derken alt tab atınca bunu sürekli yapmıyor
Ekranım bir anda donuyor görüntü full sabit iki ekranda da mouse'umu oynatabiliyorum ama hiç bir şeye müdahale edemiyorum mesale sekmenin köşesine getireyim discord'un köşesine küçültme işareti çıkıyor basıp sağa sola çekip küçültebiliyorum fakat ekranda o gözükmüyor oyun sesleri DC'den konuştuğum arkadaşlarımın sesleri geliyor benim de sesim gidiyor ekranda oynayabiliyorum fakat hiç bir şekilde görüntüyü göremiyorum yani sabit alt tab attığım anda kalıp duruyor bu birinci problemim
Genelde valorant oynadığım için sadece bu aralar onda yaşıyorum bu sorunu farklı bir oyunda denk gelmedim her zamanda olmuyor

Diğer bir sorun ise ping var fakat internetten ötürü değil
Mesela Dust 2'i bilirsiniz map'i bildiğiniz için örnek vereceğim CT'desiniz round başladı kapıya doğru ilerliyorsunuz kapının oraya geldiniz fakat bir anda ping var gibi hareketleriniz böyle gacur gucur oluyor ve CT'nin oraya geri ışınlanıyorsunuz aynı internet pingi var gibi fakat olmadığına eminim 1000'e 1000'lik bir internetim var bu sizce neyden kaynaklanıyor olabilir hiç bir problemim yoktu bir anda kendiliğinden olmaya başladı ekstradan bir şey indirip yüklemedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,954
Üyeler
142,195
Son üye
Craytel
Top Bottom