Neler Yeni

Yardım Gün geçmiyor ki rezil intel amd işlemcimi ısıtıyor

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
835
İsim
Volkan
şansa msi programına tıkladım müzik açarken işlemcitye bir baktım 70 76 derece alta baktım bişey yok valorant oynuyordum baktım intel ve saçma destek uygulaması açık bir kapattım 61 i geçmiyor

gsarif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Arif Çetin
intel amd işlemcini neden ısıtsın ne yaşıyorsun. Intelin uygulaması neden sen de var

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,080
İsim
uwu
Vay fetöcü intel demek rakibini böyle saçmalıklarla ısınıyor gösteriyor ona yaşlı amca kundurasını 90 derece açıyla içine titreşimli dualshock motoru çift turbo ile malum yumurta çatlasın kırılsın (yorgun olunca insanın kafası biraz garip oluyor) ve şaka amaçlıdır

intel amd işlemcini neden ısıtsın ne yaşıyorsun. Intelin uygulaması neden sen de var
Format atmadan intelden amd ye geçenler oluyor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
835
İsim
Volkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
835
İsim
Volkan
Vay fetöcü intel demek rakibini böyle saçmalıklarla ısınıyor gösteriyor ona yaşlı amca kundurasını 90 derece açıyla içine titreşimli dualshock motoru çift turbo ile malum yumurta çatlasın kırılsın (yorgun olunca insanın kafası biraz garip oluyor) ve şaka amaçlıdır

Format atmadan intelden amd ye geçenler oluyor
yok kral harbi böyle dedi,m videomu açık yok değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

anahtar işareti gelmiş update geldiğinde geliyor kendisi

ana uygulama arc control

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
835
İsim
Volkan
ana uygulama olmazsa da ekran kartı haşlanıyor öyle saçma ki otomatik fan açma yok kartta slak saçma iş sürekli 30 da çalışıyor 90 derece olsa bile

arca a750 kötümü?
ağır konuşacağım ama boşa ban yiyeceğim öyle bir lanet okuyorum ki allahım affetsin böyle çöp bir marka ve kartı olamaz

arca a750 kötümü?
alma düşüncen varsa mining li oksitli kart al paranı riske at daha iyi kaarlı çıkarsın

Top Bottom