Neler Yeni

Gündelik kullanım için telefon tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet
Bütçe
20000
Merhaba, 6-7 saat ekran süresi veren, kamerası orta düzey, gündelik işler için kullanılacak uzun ömürlü telefon arıyorum. Oyun oynamıyorum. 20.000 TL bütçem var. Ama yukarıda bahsettiğim özellikleri olan daha ucuza telefon önerirseniz benim için çok daha iyi olur.

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Merhaba, 6-7 saat ekran süresi veren, kamerası orta düzey, gündelik işler için kullanılacak uzun ömürlü telefon arıyorum. Oyun oynamıyorum. 20.000 TL bütçem var. Ama yukarıda bahsettiğim özellikleri olan daha ucuza telefon önerirseniz benim için çok daha iyi olur.
Gt2 Pro onerebilirim yada S22 olabilir onlar dışında x6 pro alabilirsiniz ama daha çok oyun odaklı bir telefon olduğu için donanimi baya iyi oyun oynamasanız bile her şey için rahat ettirir

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gt2 Pro onerebilirim yada S22 olabilir onlar dışında x6 pro alabilirsiniz ama daha çok oyun odaklı bir telefon olduğu için donanimi baya iyi oyun oynamasanız bile her şey için rahat ettirir
Gt2 pro 25.000 TL. S22 için en fazla 5 saat ekran süresi alıyorum yazmış insanlar. İşimi görmez maalesef.

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Gt2 pro 25.000 TL. S22 için en fazla 5 saat ekran süresi alıyorum yazmış insanlar. İşimi görmez maalesef.
hm o zaman X6 Pro Olabilir Kamerası orta düzey bende kullanıyorum sorularinizi cevaplayabilirim fazla telefona bakan biri degilseniz 2 gun cikartir 1.5m antutu puani var 12 512 21000 kusur 8 256 18000 olmasi lazim gayet hızlı telefon HyperOs ile geldi zaten oda ayrı güzel daha hızlı 67W şarj aleti ile geliyor 5000mAh

Top Bottom