Neler Yeni

🔥İndirim Güneş/Bisiklet gözlüğü sadece 1$ (Kargo ücretsiz)

waleed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Waleed Abdullah
Merhaba,

İlk siparişe özel şekilde gönderim ücretsiz halde epey güzel bir ürün bulduğumu düşünüyorum.
İlgilenmek isteyenlere: Ürün linki

!!!
Bisikletçiyim ve gözlük kullanımı şakaya gelmez.
Bilindik markalardan şaşmayın.
Hindistan ağırlıkta 480 dünya çapında aranan bir marka gözlüğü bedavaya verse kullanmam.
Alıntıyı görüntüle
Gözlüklerin güneş filtreleri var bu filtrelere gözün uzun sürüşlerde adapte olur ve gerçek görüşünü de etkiler.
Ya da UV ışınlarına karşı olan koruması zayıftır ve siyah olduğu için doğrudan yine gözünü etkiler ve hatta gözünü biraz kurutur bile.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,503
İsim
Diyarhan
Beden öğretmeni edition

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Semih Aydın
Bisikletçiyim ve gözlük kullanımı şakaya gelmez.
Bilindik markalardan şaşmayın.
Hindistan ağırlıkta 480 dünya çapında aranan bir marka gözlüğü bedavaya verse kullanmam.
1720275038914.png

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Semih Aydın
ne için şakaya gelmez
Gözlüklerin güneş filtreleri var bu filtrelere gözün uzun sürüşlerde adapte olur ve gerçek görüşünü de etkiler.
Ya da UV ışınlarına karşı olan koruması zayıftır ve siyah olduğu için doğrudan yine gözünü etkiler ve hatta gözünü biraz kurutur bile.

waleed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Waleed Abdullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuya ekliyorum, almak isteyen kişiler bu uyarıları da görüp alsın.

waleed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Waleed Abdullah
bu hesaplar %95 ihtimalle satıcının kendi hesabı oluyor. hesap 40 dk önce kurulmuş. Kurduğu gibide gelmiş burda indirim konusu açmış :D böyle hesaplar çok türedi son zamanlarda.
Genel olarak böyle bir durum olabilir fakat neden gelip beni ve konumu kirletiyorsun? Bu tarz bir durumun takibini admin/moderatörler yapabilir ve eğer hakediyorsam cezalandırabilirler. Ayrıca Türkiye'den olup da şu ürünü 1$'a satabilecek kadar üretim haznesi olan bir firma var mı? Mantığına şaştım doğrusu.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,222
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Merhaba,

İlk siparişe özel şekilde gönderim ücretsiz halde epey güzel bir ürün bulduğumu düşünüyorum.
İlgilenmek isteyenlere: Ürün linki

!!!
Bu tarz gözlükleri kullanmak sağlıklı değildi diye hatırlıyorum, bisikleti bırakalı çok oldu

Top Bottom