Neler Yeni

Günlük 2000 tane instagram hesabı açan bot

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
O macro zaten hazır mevcut githubda sadece userleri yükleyeceğim şuan bir tane hesaba denedim kapanmasını bekliyorum 3000 bot attım report botu ancak hala kapanmadı 15 dk oldu gerçi
Anladım hocam dönüş yaparsan sevinirim merak ettim

tunatrkgl

80+
Anladım hocam dönüş yaparsan sevinirim merak ettim
hocam profil fotoğrafı olmadığı için kapanmıyormuş hesap başka bir hesaba denedim kapandı ancak başka bir sorun var 10000 tane açtığım hesaplardan sadece 3000 i duruyor onları çalışan çalışmayan olarak ayırmam lazım :/ eminim ki bunun için de siteler vardır

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Çalışmayan dediğin girdiğinde böyle bir sayfa bulunmadı değeri döndürüyorsa bunuda ufak bir kod bloğu ile çözebilirsin.
1712261152819.png

darkcoder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
dark coder
Program başarılı fakat yaşama ömrü ne kadar sürüyor ? Bir kac püf bilgi ile sizlere yardımcı olabilirim , user açıp user satışı sağlayabilirsiniz veya programı aylık kiraya verebilirsiniz. Birden çok hizmete kullanabilirsiniz . yaklaşık 7 senedir instagram işlemleri içindeyim.

Top Bottom