Neler Yeni

Günlük 2000 tane instagram hesabı açan bot

tunatrkgl

80+
Merhaba kendim bir bot yazdım kaynak kodlarını bazı yerlerden aldım (python)
Otomatik olarak instagram twitter üzerinden hesap açıyor ve otomatik masaüstünde açtığı bir not defterine kaydediyor ancak günlük maksimum 2000 tane açılabiliyor
Ben bu program üzerinden para kazanabilir miyim ? ayda 60.000 hesap açıyor farklı bir bot yazıp o hesapları 1 tane hesaba takip ettirsek bildiğiniz 60.000 takipçi bot atmış oluyoruz mantıken
bu işe girmeli miyim zararım olur mu zamanımızdan gidiyor neticede teşekkürler
aga.png
aga2.png

xintegral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet
Hesapları açarken tek tek siteye istek mi gönderiyor? Eğer böyleyse ard arda 3. hesap açışımızda engelleniriz siteden

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,603
İsim
Heath Ledger
Hocam proje yapmak farklı projeyi pazarlamak farklı. Proje yapmışsınız ama nasıl pazarlayacağınızı bilmiyorsunuz. Bu konuda (sosyal medya konusunda) uzman bazı kişilere danışarak bu projenin iş yapıp yapmayacağını veya nasıl iş yapacağını öğrenebilirsiniz. Uzman olduğunu düşündüğünüz kişilere mail atmanızı öneririm

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
X de açılan bot hesaplar maks 5 10 dakikaya patlıyor o sıkıntı. İnstagramdaki için güzel program.

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Tarık Emir
Otomatik olarak instagram twitter üzerinden hesap açıyor ve otomatik masaüstünde açtığı bir not defterine kaydediyor ancak günlük maksimum 2000 tane açılabiliyor
Ben bu program üzerinden para kazanabilir miyim ? ayda 60.000 hesap açıyor farklı bir bot yazıp o hesapları 1 tane hesaba takip ettirsek bildiğiniz 60.000 takipçi bot atmış oluyoruz mantıken
bu işe girmeli miyim zararım olur mu zamanımızdan gidiyor neticede teşekkürlerAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Kimse bota o kadar para vermez.Ama bu hesapları birinin hesabını kapatmak için kullanırsan eski sevgili vakalarından iyi para götürürsün.

shadlerss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
Bence her şekilde para kazandırır ama yöntemi sana kalmış

tunatrkgl

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kimse bota o kadar para vermez.Ama bu hesapları birinin hesabını kapatmak için kullanırsan eski sevgili vakalarından iyi para götürürsün.
güzel bir şekilde araştırdım 1000 bota 5 TL fiyat çektiler sınırsız bir şekilde belli bir süre bot çıkartabilirim oda aylık 3000 TL yapıyor eğer satarsam
Mesaj otomatik birleştirildi:

X de açılan bot hesaplar maks 5 10 dakikaya patlıyor o sıkıntı. İnstagramdaki için güzel program.
evet baktım x de kapanıyormuş hemen , instagramda bir şeyler yapabilirim

Hocam proje yapmak farklı projeyi pazarlamak farklı. Proje yapmışsınız ama nasıl pazarlayacağınızı bilmiyorsunuz. Bu konuda (sosyal medya konusunda) uzman bazı kişilere danışarak bu projenin iş yapıp yapmayacağını veya nasıl iş yapacağını öğrenebilirsiniz. Uzman olduğunu düşündüğünüz kişilere mail atmanızı öneririm
teşekkürler

hesap kapatmayada 250 TL istiyorlar işe yarar iste hesap kapatmak için kullanabilirim 10 kişinin hesabını kapatsam 250 TL den en kötü iyi para eder harçlık koy kenara dursun gibi

Şuan 7500 hesap oldu 50 ye yakın hesaba girmişimdir çalışıyor hepsi yüksek ihtimal diğer hesaplarda sorunsuz

Aykut D.

80+ Gold
bu işe girmeli miyim zararım olur mu zamanımızdan gidiyor neticede teşekkürlerAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
-

Son düzenleme:

tunatrkgl

80+
Espiri yapılmayada gelmiyor .
Ciddi bir şekilde yardım öneri istiyorum maydanoz olmaya gerek yok ki
yaptığın espri değil ki
bir bilgin yoksa önerin yoksa bir şey bilmiyorsan mesaj kasmak için yorum yapmamalısın
mausepadını bile imza yerine yazmışsın dur ben seni engelleyeyim IQ düşüşü yaşadım.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Açılan hesaplarda oluşturduktan sonra report etmek için makro mu yazacaksın hocam ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,138
Üyeler
144,364
Son üye
TwoDuff
Top Bottom