Neler Yeni

Günlük Kullanım İçin i3 Yeterli mi Sizce?

Egobusch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ahmet Yerli
Selam arkadaşlar.

Yeni bir sistem toplayacağım ama işlemci konusunda sizlere danışmak istedim. Oyun yok, video kurgu yok, photoshop yok sadece tarayıcı kullanımı. Bilgisayar çok hızlı olsun istiyorum. i3 14. nesil işlemciler iş görür mü yoksa bunun için bile yavaş mı kalır acaba?

Direkt şu işlemciyi al dediğiniz önerileriniz varsa onu da değerlendirebilirim. Şimdiden teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
mehmet
hocam pentiumda iş görür sadece tarayıcı için fazla fazla yeterli olur

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Mahir
Selam arkadaşlar.

Yeni bir sistem toplayacağım ama işlemci konusunda sizlere danışmak istedim. Oyun yok, video kurgu yok, photoshop yok sadece tarayıcı kullanımı. Bilgisayar çok hızlı olsun istiyorum. i3 14. nesil işlemciler iş görür mü yoksa bunun için bile yavaş mı kalır acaba?

Direkt şu işlemciyi al dediğiniz önerileriniz varsa onu da değerlendirebilirim. Şimdiden teşekkürler.
Günlük kullanım için fazla bile. Hız istiyorsan iyi bir ssd ye ihtiyacın olacak.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Selam arkadaşlar.

merhabalar sistem mi toplicaksınız yada işlemci yükseltmesi mi yapacaksınız bütçenizi söyleyin size uygun bi sistem öneriyim

Egobusch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ahmet Yerli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Total bütçeni belirtir misn?
5K hocam işlemci için.
Günlük kullanım için fazla bile. Hız istiyorsan iyi bir ssd ye ihtiyacın olacak.
SSD konusunda Samsung EVO Pro 980 düşünüyorum hocam.
merhabalar sistem mi toplicaksınız yada işlemci yükseltmesi mi yapacaksınız bütçenizi söyleyin size uygun bi sistem öneriyim
Sıfırdan sistem toplayacağım hocam.

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Selam arkadaşlar.

Merhaba dediğiniz işler için i7 3630qm ve 6gb ram 256 ssd kısacası 12 senelik laptop bile yeterli güncel işlemci ile çok rahat bu dediklerinizi yaparsınız

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
5K hocam işlemci için.

SSD konusunda Samsung EVO Pro 980 düşünüyorum hocam.

Sıfırdan sistem toplayacağım hocam.
peki tamamen sistem için bütçeniz nedir? yani tam kasa için

Egobusch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ahmet Yerli

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
Monitör - Klavye - Mouse belli onları çıkarırsak geri kalan tüm sistem için bütçem 45-50K hocam.
kral ilk olarak google açmasını istediğin bi pc için 50k bütçe vermeni anlamadım ama sana gayet iyi olacak bu bilgisayarı öneriyorum seni baya götürür 2k monitör al bide yanına

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Ekran kartsız ryzen 5700G kullandım dediğiniz işleri fazla fazla yapıyor ayrıca orta düzey düşük düzey oyun dahi oynatıyor

45-50 k ile siz canavar pc toplarsınız oyun oynamayacaksanız fazla bu bütçe

Top Bottom