Neler Yeni

Günümüzde İphone 13 alınır mı?

Bünyamina

80+ Platinum
Beni öldürseler o markaya bulaşmam. İsterseler tarihin en iyi cihazını yapsınlar üstüne bedava versinler, xiaomi markasına karşı bende fobi oluştu. 4 sene Redmi note 8 kullandım, iki sene note 10 kullandım eziyetin beterini yaşattı bu iki cihazda. Samsung ve Apple dışına çıkmak gibi bir niyetim yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok büyük bir eksisi var mı? merak ettiğim bu telefonun artıları değil de daha çok eksileri
Eksik olarak en çok konuşulan 60hz olması. Bu özellik benim için eksik değil. Bundan başka hiç bir eksik yok. Tam anlamıyla olmuş bu yüzden bu tabiri kullanıyorum. Bataryası işlemcisi kamerası vb on numara.

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur
Beni öldürseler o markaya bulaşmam. İsterseler tarihin en iyi cihazını yapsınlar üstüne bedava versinler, xiaomi markasına karşı bende fobi oluştu. 4 sene Redmi note 8 kullandım, iki sene note 10 kullandım eziyetin beterini yaşattı bu iki cihazda. Samsung ve Apple dışına çıkmak gibi bir niyetim yok.

Çok büyük bir eksisi var mı? merak ettiğim bu telefonun artıları değil de daha çok eksileri
Redmi kullanıp xiaomiye laf etmende ilginç oldu tabi ikisi farklı firmalar bilgin olsun gerçek bir xiaomi cihazı kullansaydın diğer markaların yüzüne bakmazdın zaten xd

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Eksik olarak en çok konuşulan 60hz olması. Bu özellik benim için eksik değil. Bundan başka hiç bir eksik yok. Tam anlamıyla olmuş bu yüzden bu tabiri kullanıyorum. Bataryası işlemcisi kamerası vb on numara.
60hz olması pek umrumda değil, oyun oynamıyoruum zaten, menüde 60 ile 90 arasında çok bariz fark hissedilmiyor zaten.

Redmi kullanıp xiaomiye laf etmende ilginç oldu tabi ikisi farklı firmalar bilgin olsun gerçek bir xiaomi cihazı kullansaydın diğer markaların yüzüne bakmazdın zaten xd
Mi 10T de kullandım kısa süre, berbat. Hiç bir artı yanı yok.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,226
İsim
Sarp Yılmaz
Ekosisteme uygun parçalar varda evde İphone telefon yok :D
İkinci elde eminim daha iyisi vardır, hatta sorunda olmaz benim için, fakat çalışıp çabalayınca kutusunu kendi açmak istiyor insan.
Doğrudur ben de olabildiğince öyle yapmaya çalışıyorum mecbur olmadıkça ikinci el almam sizin de anladığım kadarıyla model takıntınız yok dolayısıyla gerek de yok öyle bir şeye.
Dediğim gibi işinizi hayli hayli görecektir rahat bi 2-3 sene yazılımı da var onu da dert etmene gerek kalmayacak sonrasına Allah kerim :)

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur
60hz olması pek umrumda değil, oyun oynamıyoruum zaten, menüde 60 ile 90 arasında çok bariz fark hissedilmiyor zaten.

Mi 10T de kullandım kısa süre, berbat. Hiç bir artı yanı yok.
iphone 13 öneririm o zaman 35k para verip 2yıl önceki bir işlemci ve 60hz ekran kullanabilirsiniz. :)

Bünyamina

80+ Platinum
iphone 13 öneririm o zaman 35k para verip 2yıl önceki bir işlemci ve 60hz ekran kullanabilirsiniz. :)
A15 işlemciyi hafife mi alıyorsunuz acaba. :D
60hz olması dezavantaj olarak sayılabilir. 90 120 hz ninde bataryayı sömürmesi dezavantaj sayılabilir.
13 kullansan böyle yorum yapmazdın. Hangi telefonu kullanıyorsunuz acaba ?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Doğrudur ben de olabildiğince öyle yapmaya çalışıyorum mecbur olmadıkça ikinci el almam sizin de anladığım kadarıyla model takıntınız yok dolayısıyla gerek de yok öyle bir şeye.
Dediğim gibi işinizi hayli hayli görecektir rahat bi 2-3 sene yazılımı da var onu da dert etmene gerek kalmayacak sonrasına Allah kerim :)
Hocam maksat iyi cihaz alıp uzun süre kullanmak, her sene telefon alacak gücüm yok zaten. 4 sene Redmi Note 8 gibi cihaza katlanmış biriyim :D

Önerdiğin telefon 45K, ben 35K'ya alacağım. O kadar param olsa iphone 14 alırım zaten.

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur
60hz olması dezavantaj olarak sayılabilir. 90 120 hz ninde bataryayı sömürmesi dezavantaj sayılabilir.
xiaomi 14 ultra kullanıyorum ve evet a15 i hafife alıyorum çünkü hafif bir işlemci 😂😂

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
60hz ekran, oyun oynayan kişiler için dezavantaj bence.ü bana bir eksisi yok. Yukarıdaki arkadaş S23-24 al falanda demiyor, Bütçemi 10K aşan yüzüne bakmaya korkutuğum firmanın güzellemesini yapıyor. Ben xiaomi sevmiyorum, bir başkası isterse markaya tapsın umrumda değil, fakat istemediğimi belirttiğim halde yok şöyle iyi böyle iyi demesin.

Bünyamina

80+ Platinum

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
murat
iphone 13 iyi telefon ekran 120hz takıntın yoksa günlük kullanım için çok uygun en kötü ihtimalle satarsın ikinci elde iphoneler iyi gidiyor

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Top Bottom