Neler Yeni

iPhone 13 alınır mı?

SSpa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet
Alınır ben kullanıyorum ekranın 60hz olması dışında eksi bir yanını görmedim.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,369
İsim
Hasan Ali
alınır babam kullanıyor video konusunda çok iyi ama az ışıklı ortamlarda arka kamera da bozulma oluyor soc bakımından güçlü ama o ekranın 60 hz olması kötü siz oyun oynamayacaksınız o yüzden pek fark olmaz.

Kaptan7

80+
Kanka imkansız 2027'de bitmesi. iPhone 7 bile güncelleme çekeli 2 sene oldu sadece. 6-7 sene arkana bakmadan kullanacağın bir telefon. Bunun dışında hangi telefonu alırsan al 2-3 sene sonra bilemedin 5 sene sonra değiştireceksin. Her telefonun muhtemel akıbeti budur. Ama 2027'de gücelleme gelmeyecek olması yanlış bilgi. 13 alınır uzun sürelerde çatır çutur kullanılır.
Büyük güncellemeleri dediğine göre 2027 de bitse bile güvenlik güncellemesi alır 2030 kadar küçük güvenlik güncellemesi alır.

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
Büyük güncellemeleri dediğine göre 2027 de bitse bile güvenlik güncellemesi alır 2030 kadar küçük güvenlik güncellemesi alır.

Dostum zaten her telefon kendine has güncelleme alır. Mesela dinamik ada ile gelen bir güncelleme 14 pro'ya gelirken düz 14'e gelmez. iPhone tek bir güncelleme yapar o da güncelleme alan tüm cihazlarına gider. Güvenlik için ayrı sistem için ayrı güncelleme gelmez. 13 alan birisi rahat bir şekilde 6-7 sene garanti güncelleme alır. İlk çıktığından beri iPhone kullanıyorum.

Mert

80+ Silver
Tabi kanka kesin ondan bahsediyorsundur. mesajının ilk hali de duruyor.
Ya sen ne anlatıyorsun? Gerçekten tamam hadi neyse diye konulara yazalım dedik, yine anlamsız yorumlar başladı. Neyini değiştireyim, gayet net zaten.

Güncelleme almayan iPhone kullanılmaz, 13 güncelleme alıyor ama kaç yıl alır en ufak fikrim yok, 2027’ye kadar ise 2027 sonrasında iPhone 13 kullanılmaz.

Nasıl, böyle anlaşılır oldu mu?

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Arda Şahin
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Sizce iPhone 13 128GB alınır mı? Sadece sosyal medya ve kamera için kullanılacak. Oyun oynanılmayacak. Birde güncelleme desteği 2027'de bitiyormuş sanırım. Bu büyük sorunlar yaratır mı?
(Telefon önerecek olan olursa Android önermesin.)
Alınır 2027 de bitmesi büyük sorun yaratmaz fakat bütçeniz artabilirsa 15 alın artmazsa yapcak bir şey yok

Top Bottom