Neler Yeni

iPhone 13 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed
Sizce iPhone 13 128GB alınır mı? Sadece sosyal medya ve kamera için kullanılacak. Oyun oynanılmayacak. Birde güncelleme desteği 2027'de bitiyormuş sanırım. Bu büyük sorunlar yaratır mı?
(Telefon önerecek olan olursa Android önermesin.)

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,761
İsim
Can BOZKURT
Sizce iPhone 13 128GB alınır mı? Sadece sosyal medya ve kamera için kullanılacak. Oyun oynanılmayacak. Birde güncelleme desteği 2027'de bitiyormuş sanırım. Bu büyük sorunlar yaratır mı?
(Telefon önerecek olan olursa Android önermesin.)
Alinir

Mert

80+ Silver
Güncellemesi biten iPhone kullanılmaz bence.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
hocam windows lu telefon öneremeyeceğimize göre alınır.

gokhanium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gokhan Kel
Alınır ben kullanıyorum memnunum gayet akıcı bir telefon

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
2027'de bitecek.

Kanka imkansız 2027'de bitmesi. iPhone 7 bile güncelleme çekeli 2 sene oldu sadece. 6-7 sene arkana bakmadan kullanacağın bir telefon. Bunun dışında hangi telefonu alırsan al 2-3 sene sonra bilemedin 5 sene sonra değiştireceksin. Her telefonun muhtemel akıbeti budur. Ama 2027'de gücelleme gelmeyecek olması yanlış bilgi. 13 alınır uzun sürelerde çatır çutur kullanılır.

hid_ibrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Halil İbrahim
İlgilendiği Kategoriler
Borsa
kaç paraya alacaksın? sıfır mı alıyosun? Her türlü alınır ikinci el de sıfır da olsa. sıfır alıyosan tanıdık birinden az kullanılmış ikinci el 14 arayabilirsin belki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed
kaç paraya alacaksın? sıfır mı alıyosun? Her türlü alınır ikinci el de sıfır da olsa. sıfır alıyosan tanıdık birinden az kullanılmış ikinci el 14 arayabilirsin belki.
Hocam sıfır yanına şarj aleti, ekran koruyucu, kılıf toplan 40K.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka imkansız 2027'de bitmesi. iPhone 7 bile güncelleme çekeli 2 sene oldu sadece. 6-7 sene arkana bakmadan kullanacağın bir telefon. Bunun dışında hangi telefonu alırsan al 2-3 sene sonra bilemedin 5 sene sonra değiştireceksin. Her telefonun muhtemel akıbeti budur. Ama 2027'de gücelleme gelmeyecek olması yanlış bilgi. 13 alınır uzun sürelerde çatır çutur kullanılır.
Saol dostum.

hid_ibrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Halil İbrahim
İlgilendiği Kategoriler
Borsa
Hocam sıfır yanına şarj aleti, ekran koruyucu, kılıf toplan 40K.

Saol dostum.
mesela bir pazarlık söz konusu mu bilmiyorum ama güzel bir ekran koruyu ile bir kılıfı 500'er TL'den alabileceğinizi düşünürsek, bu ilan aklınızı çelebilir. sonuçta bir jenerasyon yeni oluyor düşünülebilir. şuanki kılıfım benim 300-400 TL ekran koruyucum 200 TL ve memnunum mesela, 15 kullanıyorum.

ilanı sadece örnek olarak göstermek için attım. bu tarz az kullanılmış 14'lerden bahsediyorum ilan bilgi niteliğindedir.

Top Bottom