Neler Yeni

🔥İndirim [Gürgençler] Ipad 9. Nesil 6679TL [Nays+Öğrenci İndirimleri İle]

Checkmate

80+ Silver
fiyatı 1000tl zamlandırmışlar anında 10000 küsür olmuş bu firmadan ben olsam almam
pozitif teknolojide daha ucuz nays yok ama haberiniz olsun

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Kürşat
fiyatı 1000tl zamlandırmışlar anında 10000 küsür olmuş bu firmadan ben olsam almam
pozitif teknolojide daha ucuz nays yok ama haberiniz olsun
Gece muhtemelen gelecek gene 22-10 arası. Dediğim gibi 9789'du bende barkod girmeden önce, dün de 9499'du. Şansımdan .d

O yüzden indirim bitti işaretlemeyecem, 22de unutmazsam yükseltirim gene gelirse.

A_TURAN_A

80+ Bronze
m34 almıştım 2 ay içinde yatmıştı vergi iadesi, daha sonra tablet aldım 4 ayı geçti hala yatmadı . Şimdi alırsanız ekim kasım gibi yatabilir ona dikkat edin alırken.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Kürşat
m34 almıştım 2 ay içinde yatmıştı vergi iadesi, daha sonra tablet aldım 4 ayı geçti hala yatmadı . Şimdi alırsanız ekim kasım gibi yatabilir ona dikkat edin alırken.
Bunu duymak hoş olmadı :D
Tam tersi olur diye düşünmüştüm yoğunluk azalır diye düşünüp

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
A Shadow Falls
Reklam sezdim gürgeçler zaten güvenilir bir firma değil gidip resmi satıcıdan alın aldırın fazla verirsiniz başınız ağrımaz. Şikayet vardan takip edebilirsiniz çok şikayet var

JANEH

80+ Bronze
Uygunsuz davranış
aga hırsızdan bir şey alamazsın seçimlerde gereken cevap verilseydi eğer böyle olmazdı tüm türkiyeyi dolandırdı adamlar emeklilere zam yapılmadı öğretmenlere atama zam yapılmadı öğrencilere görsellerde vergisiz iphoneler dolaşırken redmi bile alamadılar memurlar desen sürekli zam alıyorlar maaşı artan yok aynı emekliler gibi ve mülteciler 9bin TL yardım alıyor sağlık ücretsiz telefon için bile mülteci paketi var türktelekomda ülkede TÜRK olmayı suç gibi yaptı bu adamlar çünkü yahudiler.
hırsız mı ne anlatıyo bu lavuk ?

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Kürşat
Ben de daha erken yatırırlar diye düşünmüştüm ama öncekini seçimden önce olduğu için hemen yatırmışlar yüksek ihtimal 😂 Daha bekleyeceğiz gibi .
Gsbde nasıl gözüküyor bir ss atabilir misin

A_TURAN_A

80+ Bronze
Gsbde nasıl gözüküyor bir ss atabilir misin
1717342190952.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

vergisiz yeni ürün almak isteyenler yaklaşık 6 ay beklemeye hazırlansın 😂

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
'vergi iadesi' adı altında yapılan para iadesi gelmiyor onun için alacak varsa almasın. Ben tüm şartları karşılamama rağmen kasımdan beri bekliyorum lakin gelmedi. 3 defa red yedi 4. defa başvurdum iban kontrol ediliyor kısmında kaldı redde yemedi bekliyor öyle. Kısaca 'devlet destekli para iadesi' adı altındaki kampanya dahilinde almayın yokmuş varsayın.

A_TURAN_A

80+ Bronze
'vergi iadesi' adı altında yapılan para iadesi gelmiyor onun için alacak varsa almasın. Ben tüm şartları karşılamama rağmen kasımdan beri bekliyorum lakin gelmedi. 3 defa red yedi 4. defa başvurdum iban kontrol ediliyor kısmında kaldı redde yemedi bekliyor öyle. Kısaca 'devlet destekli para iadesi' adı altındaki kampanya dahilinde almayın yokmuş varsayın.
ben m34 almıştım 2 ay da yattı parası seçimden önce olduğu için , seçimden sonra da parayı yatırmayı erteledikçe erteliyorlar, parayı işliyorlar galiba.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Kürşat
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

vergisiz yeni ürün almak isteyenler yaklaşık 6 ay beklemeye hazırlansın 😂
Valla kötüymüş o. Telefondaki kadar yüksek değil burda 1500 ama bekletmesi can sıkıcı tabii. Hem 2. Monitör yaparım, hem dışarda kullanabileceğim portable bir cihaz olur 7000e geliyor diye sipariş geçtim umarım pişman olmam :D

A_TURAN_A

80+ Bronze
Valla kötüymüş o. Telefondaki kadar yüksek değil burda 1500 ama bekletmesi can sıkıcı tabii. Hem 2. Monitör yaparım, hem dışarda kullanabileceğim portable bir cihaz olur 7000e geliyor diye sipariş geçtim umarım pişman olmam :D
size bu sitenin sorun çıkartma olasılığı yüksek diye düşünüyorum. hepsiburada harici çoğu site sorun çıkardı imei i faturaya felan yazmadılar eksikler vs vardı GSBBİZ onaylanmıyordu. Ben telefonu alırken hepsiburada eksik imei yazmıştı talep oluşturmuştum yeni fatura göndermişlerdi ve garanti veriyorlar fatura sorun çıkarırsa eksik olursa yenisini oluştururuz diyorlar, hepsiburadadan bir şey almak daha kesin olur gibi.

Top Bottom