Neler Yeni

Güvenilir Minecraft premium satan site var mı

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
yürüyüş bilgisayar doğa kitap
Kendi sitesinde çok pahalı bildiğiniz premium hesap satan site var mı hypixel oynamak için
Hocam tavsiyem Xbox Game Pass al hem içinde baya güzel oyunlar var ve MİNECRAFT"ın bütün oyunları var Orjinal bir şekilde :)

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Halis Özer
ben 7 TL ye almıştım zamanında altın hesap olmuştur 2 yıl herhangi bir sıkıntı yaşamadım premium minecraft hesap yazıp 2 3.secenekteki linklere basmıştım

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Yani, arada girerim belki hocam. Ama Skyblock başlayacağımı düşünmüyorum tekrardan şuanlık. Sınav haftası sonrası başlayabilirim tekrardan belki. PVP Konusunda da çokta iyi değilimdir, haberiniz ola.
Sıkıntı yok :D, skyblock a da isterseniz beraber girebiliriz

Zqof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Bedirhan OZAN
Türkiye ye özel fiyatlandırma gelecek diye biliyorum, biraz daha bekleyip kendi sitesinden almak en mantıklısı

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
Dostum bende bugün konu açtım.
2018 civarında aldığım premium hala elimdeydi mojang hesapları microsofta geçene kadar.
Bende almayı düşünüyorum.
Gamepass bana yaramıyor internet hızım çok hızlı değil alsam 2 günde 1 oyunu zor indiririm.
BF sevmem crysis sevmem doom zaten var fifa 22 var forza 4 ultimate aldım zaten çok kasmıyorum diğer oyunlarda aynı şekilde ya var ya sarmıyor mc için gamepass almak istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkiye ye özel fiyatlandırma gelecek diye biliyorum, biraz daha bekleyip kendi sitesinden almak en mantıklısı
Umarım gelir, 150 TL ye kadar javaya okeyim.
Sınıf arkadaşlarımdan biri bana gamepassimi vereyim oyna demişti vakti geldi

Top Bottom