Neler Yeni

Gunde 15 16 saat pc basinda durmak normalmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ahmet köklü
17 yasindayim asosyal biriyim dis hayatla cok alakam yok kendim gibi bir arkadasim var kendim internett isleri ile ugrasiyorum para kazaniyorum bir yandanda cs go rust dying light vb. Gibi oyunlari oynuyoruz. Ornegin su an 8 saattir durmadan rust oynadik 5 kisi ve hicbiri sıkılmiyor benim basim agridi biraz ama vaska yapicak aktivitem yok. Pc den kalktigimda aklima arti 18 dusunceler geliyor arzulama oluyor yada yemek yiyerek zaman gecirmeye calisiyorum yemek yiyince cok mutlu oluyorum eskiden sporla ilgileniyordum kendim insanlarla konusmak istemedim ilk basta liseye gectigim zaman eve gidip pc ye oturmak bebi sakinlestiriyordu. Misal asiri sinirli davraniyorum sessiz biriyim ancak okul icinde biri bana tanimadan kufurlu konustugu icin yanagina yumruk atmistim sismisti dovus sabatlari ile ugrasiyordum o zamanlar. Ama ailevi degerlerime dinime cok kufur edildi onlara hicbirsey diyemedim ornegin kebdim korkuyordum birsey demeye yani kufur edersem hakli olurmuyum dusuncesindeydim sizce bunlar normalmi karsi cinse karsi aclik cekiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
mehmet

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,143
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
PC den para kazanıyor bile olsan 16 saat normal değil

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Semih Nas
farklı alışkanlık etmen gerek yaş ilerledikçe pişman eder insanı

3.George

80+ Bronze
Normal değil kardeşim. Kilo fazlan var mı? Varsa sporla uğraş vücutta geliştirebilirsin. Dışarda takıl. Bende 1 sene öncesine kadar dediğin kadar duruyordum hatta nerdeyse seninle aynı gibiydim. İnsan farklı uğraşlar buldukça gerçekten uzaklaşmaya başlıyor.

Dolar

80+ Silver
17 yasindayim asosyal biriyim dis hayatla cok alakam yok kendim gibi bir arkadasim var kendim internett isleri ile ugrasiyorum para kazaniyorum bir yandanda cs go rust dying light vb. Gibi oyunlari oynuyoruz. Ornegin su an 8 saattir durmadan rust oynadik 5 kisi ve hicbiri sıkılmiyor benim basim agridi biraz ama vaska yapicak aktivitem yok. Pc den kalktigimda aklima arti 18 dusunceler geliyor arzulama oluyor yada yemek yiyerek zaman gecirmeye calisiyorum yemek yiyince cok mutlu oluyorum eskiden sporla ilgileniyordum kendim insanlarla konusmak istemedim ilk basta liseye gectigim zaman eve gidip pc ye oturmak bebi sakinlestiriyordu. Misal asiri sinirli davraniyorum sessiz biriyim ancak okul icinde biri bana tanimadan kufurlu konustugu icin yanagina yumruk atmistim sismisti dovus sabatlari ile ugrasiyordum o zamanlar. Ama ailevi degerlerime dinime cok kufur edildi onlara hicbirsey diyemedim ornegin kebdim korkuyordum birsey demeye yani kufur edersem hakli olurmuyum dusuncesindeydim sizce bunlar normalmi karsi cinse karsi aclik cekiyorum
Normal değil. Kendine hobiler edin

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,979
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bu kadar pc başında olursan ve asosyal birisi olursan hiç mutlu olamazsın hele ki ileri ki yıllarda bunun acısını çok yaşarsın biraz gözünü aç ve gerçek hayata yönel +18 düşünceler bu yaşında normal herşeyin fazlası zarar

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Ahmet Yıldırım
Yapma dostum yapma... Bel fıtığı olursun yarım saat bile oynamak için oturmak istersin oturamazsın benim gibi. Yapma...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,268
Üyeler
151,876
Son üye
BöcekBaşı
Top Bottom