Neler Yeni

Çözüldü✓ Günde 15 saat oturulacak koltuk önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak
Arkadaşlar hem evden çalışıyorum hem de oyun oynuyorum. Günde 12-15 saatim masa başında geçiyor ve artık sırtımın ağrısından düz duramıyorum. Sadece koltuk değil masa tavsiyelerine de açığım. Bütçe maks 15k.

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Emre
Arkadaşlar hem evden çalışıyorum hem de oyun oynuyorum. Günde 12-15 saatim masa başında geçiyor ve artık sırtımın ağrısından düz duramıyorum. Sadece koltuk değil masa tavsiyelerine de açığım. Bütçe maks 15k.
Hocam bele çok dikkat edin, hatta ekstradan bel desteği aparatı var bence onada bi bakın, en kötü köşede bi yerde durur.

pc ustasi1

80+ Silver
Hocam meraktan soruyorum yanlış anlamayın ama koltuğunuza bayıldım ne iş yapıyorsunuz acaba ?

Serhat45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Serhat
Masayı yükseklik ayarlı almalısın bence ayakta çalışıyorum falan iyi oluyo arada fakat en son 20k lardaydı şimdi ne olmuştur fiyatı bilmiyorum.Bence 30 k tı gözden çıkart sağlık herşeyden önemli

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak
Masayı yükseklik ayarlı almalısın bence ayakta çalışıyorum falan iyi oluyo arada fakat en son 20k lardaydı şimdi ne olmuştur fiyatı bilmiyorum.Bence 30 k tı gözden çıkart sağlık herşeyden önemli
O var zaten hocam, yürüyüş bandıyla kullanıyorum da sürekli de ayakta durulmuyor maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben dedemin eski koltuğunda oturuyom anneannemede yastık diktirdim 2 senedir götürüyo
Odam 8mt2. Yatak + 2 masa var zaten koltuk koyacak yer kalmıyor

Hocam meraktan soruyorum yanlış anlamayın ama koltuğunuza bayıldım ne iş yapıyorsunuz acaba ?
Content moderator olarak yabancı bir firma için çalışıyorum

pc ustasi1

80+ Silver
y
O var zaten hocam, yürüyüş bandıyla kullanıyorum da sürekli de ayakta durulmuyor maalesef

Odam 8mt2. Yatak + 2 masa var zaten koltuk koyacak yer kalmıyor

Content moderator olarak yabancı bir firma için çalışıyorum
ya ben biraz cahilimde content moderatör ne ?

Rufo

80+
Top Bottom