Neler Yeni

⭐GÜNÜN YILDIZI ⭐ MSI B550-A PRO ⭐ 3628 TL ⭐

Babangida Babayaro

80+ Bronze
Sorun Değil Hocam .

Ülke Şartları Herkes Gerilim Hattı Mubarek :)
Hocam kimse kimsenin derdini bilmez ya . İşte O durum . Eşim kanser tedavisi görecek. Biz de 3 haftadır bunun şokunu yaşıyoruz. Buraya takılıyorum unutmak ve kafa dağıtmak için . Hayat ne getirir bilinmiyor.

Gif Man

80+ Gold
Peki 1070 veya 1660 ekran kartıyla kullanacağım. 600w psu yeter diye düşünüyorum. İçinde psu olan geniş bi kasa önerir misiniz? ?

Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kimse kimsenin derdini bilmez ya . İşte O durum . Eşim kanser tedavisi görecek. Biz de 3 haftadır bunun şokunu yaşıyoruz. Buraya takılıyorum unutmak ve kafa dağıtmak için . Hayat ne getirir bilinmiyor.
Çok Geçmiş Olsun Hocam İnşallah Şifasına Kavuşur , Benimde Sevdiğim Bir Abim Kanserden Vefat Etti Yakın Bir Zamanda .

Çok Kötü Bir Durum Bu Kanser .

Babangida Babayaro

80+ Bronze

Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok Geçmiş Olsun Hocam İnşallah Şifasına Kavuşur , Benimde Sevdiğim Bir Abim Kanserden Vefat Etti Yakın Bir Zamanda .

Çok Kötü Bir Durum Bu Kanser .
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Başınız sağolsun. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
Büyük ihtimalle ameliyat olacak. Şifa bekleyen herkese Allah tez zamanda derman versin diyelim. İnşallah atlatacağız.

rrecko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Recep MARAŞ
Anakart bugün geldi kutu üzerinde herhangi bir koruma bandı yoktu ? Normalde olmuyor mu.

Top Bottom