Neler Yeni

Hacılar Önerdiğiniz Filmler Varsa Yapıştırsanıza

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Bekliyorum kral
güncel true detective izledim mükemmel bir dizi önerebilirim. lost mutlaka izle. oz, seviyorsan viking serisi ve the last kingdom, twd önermem birkaç sezon sonra sıkıcılaşıyor. bunlar şimdilik yeterli çok dizi var güzel ama çok işte bunları bitirmek bile uzun sürer :) kısa olsun dersen şimdilik true detective en iyisi olabilir. 3 farklı sezon 3 farklı olay örgüsü var. sezon başı 8 bölümden oluşuyor.

HaSe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Alim Efe Güler
güncel true detective izledim mükemmel bir dizi önerebilirim. lost mutlaka izle. oz, seviyorsan viking serisi ve the last kingdom, twd önermem birkaç sezon sonra sıkıcılaşıyor. bunlar şimdilik yeterli çok dizi var güzel ama çok işte bunları bitirmek bile uzun sürer :) kısa olsun dersen şimdilik true detective en iyisi olabilir. 3 farklı sezon 3 farklı olay örgüsü var. sezon başı 8 bölümden oluşuyor.
Bu kadar detaylı ve güzel cevap verdiğin için teşekkür ederim kardeşim.

Suleiman Hetfield

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,
Hocam bu benim izlediğim filmlerin listesi. 615 tane film var. Imdb olduğu için filtreleyerek aradığını bulabilirsin.
Aralarında dizi yok. Dizi listesi ayri
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bildiğiniz korku konulu dizi varmı ?
Haunting dizisi var mükemmel dizi. 2 ya da 3 sezondu

okanb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Okan B.
The Man from Earth sarmayabilir ama ben çok severim konusuna bakarsın. 2. film leş bu arada bakma bile.

4RSL4NN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Muhammed Arslan
Instagram
muhammed.arslan41
Canım sıkılıyor, şöyle güzel 2 tane film önersenize. İster çok bilinen ister bilinmeyen. Şöyle aklınızda kalan korku,komedi,dram (vb) karışık filmler varsa yazsanıza
knifes out çok güzel bir polisiye suç dedektiflik filmi izlemeni şiddetle tavsiye ederim

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
Blue Story

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,369
İsim
Hamza Ziya Üstün
Dizi olarak the peripheral izliyorum şu an. Biraz yavaş ilerliyor gibi ama güzel.

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,378
İsim
Oozdmrsm
Canım sıkılıyor, şöyle güzel 2 tane film önersenize. İster çok bilinen ister bilinmeyen. Şöyle aklınızda kalan korku,komedi,dram (vb) karışık filmler varsa yazsanıza
geçen sırf okul yüzünden izledim. Ölü ozanlar derneği diye bi film izlemediysen bi bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Görkem Tükenmez
Hocam bu benim izlediğim filmlerin listesi. 615 tane film var. Imdb olduğu için filtreleyerek aradığını bulabilirsin.
Aralarında dizi yok. Dizi listesi ayri
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haunting dizisi var mükemmel dizi. 2 ya da 3 sezondu
Teşekkürler

Top Bottom