Neler Yeni

''HAKEDİLMİŞ T*CİZ'' (Leş Zihniyet!) Videosu

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,199
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Sınırı neye göre belirliyoruz ve sınır ne mesela merak ettim senin için olanı soruyorum. Kadının böyle giyinmesi benim fikrimce hoş değil ve o tweette gösterildiği gibi giyinmişse evet %100 birileri bakar ve birşeyler söyler burada senin fikrini merak ediyorum tamamen Sınırını neye göre çekiyorsun ve sınırın nedir
Hocam yazdığım yaziyi spam olarak göruyor ss atiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam yazdığım yaziyi spam olarak göruyor ss atiyorum
Screenshot_20240713_015730_Chrome.jpg

Bir kaç duzenledigim yer vardi ama sorun yok, spam olarak gordugu icin o sekilde paylasamadim

The Semih

80+ Silver
Abartı sana göre bir abartı mesela senin yanında bir kadın bana göre "açık" giyindiyse T olayı hakkımız mı oluyor? tam anlamadım ne dediğini açıklar mısın
Ben soru soruyorum erkekler neden baksırla dışarı çıkmıyor diye, iç çamaşırı diyorlar, tamam baksırla aynı cm ve darlıkta olsun ama iç çamaşırı olmasın tayt olsun neden erkekler dışarıya giyip çıkmıyor ? çünkü yıllardır algı yapıldı o yüzden bu konular asla kapanmayacak, her yerde giyiniş tarzı var türkiyede benimsenmiş giyinişler var bunları bireysel özgürlük egosuyla aşamazsınız bu kurallara uymak zorundasınız. Lüks restorantlara nasıl mayoyla felan giremiyorsak sokağada kilotla çıkamazsın olay aslında bu kadar basit, ama işi özgürlüğe bağlıyorlar. Madem özgürsün ozaman heryere gireceksin kilotla, düğünlere, partilere, vs vs böyle düşününce absürtlüğü anlaması gerekiyor insanın.

Ben dışarıya atlet ve baksır tarzı bir şortla çıkıp gezsem polisi ararlar eminim, ama bunu kadınlar yapınca özgürlük oluyor aynen. Tacizi savunmuyorum, sapık heryerde var kapalıya azanlarıda gördüm ben.

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Doğukan
Ben soru soruyorum erkekler neden baksırla dışarı çıkmıyor diye, iç çamaşırı diyorlar, tamam baksırla aynı cm ve darlıkta olsun ama iç çamaşırı olmasın tayt olsun neden erkekler dışarıya giyip çıkmıyor ? çünkü yıllardır algı yapıldı o yüzden bu konular asla kapanmayacak, her yerde giyiniş tarzı var türkiyede benimsenmiş giyinişler var bunları bireysel özgürlük egosuyla aşamazsınız bu kurallara uymak zorundasınız. Lüks restorantlara nasıl mayoyla felan giremiyorsak sokağada kilotla çıkamazsın olay aslında bu kadar basit, ama işi özgürlüğe bağlıyorlar. Madem özgürsün ozaman heryere gireceksin kilotla, düğünlere, partilere, vs vs böyle düşününce absürtlüğü anlaması gerekiyor insanın.

Ben dışarıya atlet ve baksır tarzı bir şortla çıkıp gezsem polisi ararlar eminim, ama bunu kadınlar yapınca özgürlük oluyor aynen. Tacizi savunmuyorum, sapık heryerde var kapalıya azanlarıda gördüm ben.
kardeşim senin anan bacın kalıplaşmış bir şekilde giyiniyor diye herkesten türk millet böyledir gelenekleri vardır diye giyinmesini bekleymezsin giyinen kişinin kendi iradesi var ha ayrıcada ben bu yaşıma geldim kilotla sokağa çıkanı görmedim genelde mini şortlar giyiliyor o da yazlık bölgelerde ki bu normal kimsenin çıkıpta sen böyle böyle giyiniyorsun beni rahatsız ediyorsun demeye hakkı yok öyle birinede denk gelirsem 5 saniye konuşturmam dediğim gibi nasıl insanlar çarşafa girebiliyor türban takabiliyor istediği gibi kapanabiliyorsa bir kadın açıkta giyinebilir kendi rahatsız olmadığı şey seni neden ilgilendiriyor anlamıyorum eğer blu çağına yeni girmiş bir ergensen anlarım içgüdüsel dürtülerin oluyodur tahrik olabilirsin ama 15 yaşında bir çocuk değilsen nedir bu rahatsızlık anlamadım

Cem_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Cem

2 dakikanı ayırıp Google'ye "Yarış Bisikletçisi" yazar mısın ? Rica ediyorum senden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Alp Öztürk
Hala insanların giydiği kıyafeti konuşmaktan öteye gidemeyen bir ülke, bir cacık olmaz bu ülkeden 100 yıl bile geçse.

• Beğen
Reaksiyonlar: Cem_
Top Bottom