Neler Yeni

Halimiz Nereye Doğru Gidiyor [Saygı çerçevesinde Açık Sözlü Konuşulabilir]

LaketrooS

80+ Silver

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Arkadaşlar Bu afganlar,Suriyeliler,İranlılar,Iraklılar veya tecavüzcüler,tacizciler Falan Ekonomi Sizce nereye Doğru Gidiyoruz Veya Gideceğiz Bir Fikriniz Varmı ? ne yapılması Gerek Sizce ?
Evet mülteciler sıkıntı şuan bu ülkenin başına başka biriside geçse bu ülke aynı üretim yapmıyoruz sadece tüketiyoruz uğraşmıyoruz boş duruyoruz adam akıllı herhangi bir adım bile atamadık baksanıza almanya 2.dünya savaşından sonra 2'ye bölündü sonra durumu çok kötüydü tekrar birleştikden sonra gitgide dahada gelişti yaklasık 30 40 yıl içinde dünyanın en büyük ekonomilerinden birisi oldu peki ne yaptı bu adamlar üretti durmadı birsürü başka ülkelerden mülteci getirip fabrikalarda nasıl çalıştırdılar bu mülteciler gitmiyor bari bunları çalıştıralım fabrikalarda üretim yapsınlar ne boş duruyorlar gitmeye gitmiyorlar yapışmışlar zaten fırsata çevirmemiz gerek millet sadece konuşuyor söyleniyor hadi bir şey yapın bu fiyatlar niye bu kadar fazla gidin almayın pahalanan şeyleri bakın nasıl düşecek fiyatlar sadece almanyadan örnek verdim birsürü ülke var birde bu almanların markalarına bakın
Audi
Allianz
BMW
Braun
Dr. Oetker
Faber Castell
Grundig
Haribo
Henkel
Knorr
MAN
Mercedes
Nivea
Opel
Porsche
Persil
Paradontax
Puma
Siemens
Varta
Volkswagen
Viessmann
Würth
Ben sadece bazılarını yazdım her şey bunlarınmış biz hiçbir şey üretmemişiz nerdeyse hiç farkedemedim:(

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Arkadaşlar Bu afganlar,Suriyeliler,İranlılar,Iraklılar veya tecavüzcüler,tacizciler Falan Ekonomi Sizce nereye Doğru Gidiyoruz Veya Gideceğiz Bir Fikriniz Varmı ? ne yapılması Gerek Sizce ?
İyi yerlere doğru gittiği söylenemez

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Liberal Kenobi

80+ Bronze
İnsanlar çok karamsar

Alfha13

80+ Silver
Suçun sadece yönetenlerde olmadığını anlamak lazım. Sadece devlet suçlu olsa ya da sadece halk suçlu olsa bu kadar kötü bir durumda olmayız. Türkiye'de devlet kaynaklı 100 sorun sayabiliriz, aynı şekilde halk kaynaklı 100 sorun da. Sorun karşısında sadece suçluyu bulup şikayet etmek yerine harekete geçilebilir. Araba da kaldırıma park etmiş diye şikayet edip trafik polisine haber vermemek sorunu çözmez, aksine normalleştirir.

it's me

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Mert
ciddi ciddi bi kıvılcımla olayların büyümesinden çok korkuyorum

Top Bottom