Neler Yeni

Hamamböceği Korkusu NASIL YENERİM !

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
Arkadaşlar Daha emin bakkala Gideyim dedim çoğu zaman olan bi olay bu. Binada Hamam böceği gördüm ve kapıyı nasıl kapadığımı bilemedim ne yapabilirim acil yardım edin hep oluyor bu

JATDAV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
JATDAV
Yenemezsin. Elraen gibi biri gelip yüzüne kondurmadığı sürece tek başınıza alışacağınız şeyler değil. Hep oluyorsa yakınlarında böcek ilacı tutacaksın.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Olm forumun psikoloğu (!) olarak yardım ederim derdim de ben de korkuyom :D
Şimdi bir teknik var. Onu uygulaman lazım. Ama uygular mısın bilmem.

KrofeSSional

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Kerem Taşdemir
Onların sana hiçbir şey yapamayacağını düşün sürekli ve korkunu yenmeye çalış.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yenemezsin. Elraen gibi biri gelip yüzüne kondurmadığı sürece tek başınıza alışacağınız şeyler değil. Hep oluyorsa yakınlarında böcek ilacı tutacaksın.
Kudurucam şimdi sanki heryerimde hamamböceği geziyormuş gibi şuan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olm forumun psikoloğu (!) olarak yardım ederim derdim de ben de korkuyom :D
Şimdi bir teknik var. Onu uygulaman lazım. Ama uygular mısın bilmem.
Bu dediğini yapayımda kendimi boğazlıyım yok hocam gram dayanamıyorum hamamböceğinie triplere giriyorum bakınca bile küfür edip direk uzaklaşıyorum.

Onların sana hiçbir şey yapamayacağını düşün sürekli ve korkunu yenmeye çalış.
keşke mümkün olsa :(

JATDAV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
JATDAV
Kudurucam şimdi sanki heryerimde hamamböceği geziyormuş gibi şuan

Bu dediğini yapayımda kendimi boğazlıyım yok hocam gram dayanamıyorum hamamböceğinie triplere giriyorum bakınca bile küfür edip direk uzaklaşıyorum.

keşke mümkün olsa :(
Böcek kelimesini duyduğum zaman bile kaşınıyorum. Bir odada böcek gördüğüm an o odayı ilaçlayıp karantinaya alıyorum her seferinde. Dışarıda gördüğümde de sakince uzaklaşıyorum.
Grounded oyununu bitirirken neler çektiğimi anlatamam.
Mesela benim de en büyük korkum her çöp - saksı taşıdığımda elimde böcek gezecek gibi hissediyorum.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
Böcek kelimesini duyduğum zaman bile kaşınıyorum. Bir odada böcek gördüğüm an o odayı ilaçlayıp karantinaya alıyorum her seferinde. Dışarıda gördüğümde de sakince uzaklaşıyorum.
Mesela benim de en büyük korkum her çöp - saksı taşıdığımda elimde böcek gezecek gibi hissediyorum.
groundedi bana da aldırdılar da ben sadece hamamböceklerinden çok tiksinirim birde büyük örümceklerden falan

şuan kendimi hamamböceği fotografı bakmaya zorluyorum

JATDAV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
JATDAV
groundedi bana da aldırdılar da ben sadece hamamböceklerinden çok tiksinirim birde büyük örümceklerden falan

şuan kendimi hamamböceği fotografı bakmaya zorluyorum
Bakmak değil de böceklerle içli dışlı olan biriyle beraber ele alma falan yapabilirsiniz. O temaslarına alıştıktan sonra görüntüsü sorun olmaktan çıkacaktır.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
Bakmak değil de böceklerle içli dışlı olan biriyle beraber ele alma falan yapabilirsiniz. O temaslarına alıştıktan sonra görüntüsü sorun olmaktan çıkacaktır.
elime öldürsen almam

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Çok yanlış bir hareket ama böcek korkusunu en hızlıca yenmenin yolu ondan daha güçlü olduğunu beynine inandırman lazım. Böceği yakalarsan veya yapma ama öldürürsen korkun kalmaz. Benim de böcek korkum vardı evde gümüş böceği görünce artık korkmuyorum direk kedimi salıyorum üstlerine öldürüyor zaten :D

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
Çok yanlış bir hareket ama böcek korkusunu en hızlıca yenmenin yolu ondan daha güçlü olduğunu beynine inandırman lazım. Böceği yakalarsan veya yapma ama öldürürsen korkun kalmaz. Benim de böcek korkum vardı evde gümüş böceği görünce artık korkmuyorum direk kedimi salıyorum üstlerine öldürüyor zaten :D
gümüş böceği mi evde mi ☠️💀

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
gümüş böceği mi evde mi ☠️💀
Hamam böceğinden ortalama 150 kat küçük merak etme zaten o yüzden odada elektrikli kablosuz süpürge var artık spor olarak yapıyom gördüğümde zıplatıyom havada çekiyom falan :D

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
Hamam böceğinden ortalama 150 kat küçük merak etme zaten o yüzden odada elektrikli kablosuz süpürge var artık spor olarak yapıyom gördüğümde zıplatıyom havada çekiyom falan :D
hocam nabacam nabacam kaldım böyle qwewşiqlkeqwişkl bakkala da gidemiyom

Top Bottom