Neler Yeni

Yardım HANGİ AYARLARI AÇMALIYIZ

BlueStack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Murat bulut
Merhaba arkadaslar valorant için hangi ayarları açmam gerekiyor monitörden asus vg259qm 280hz monitör kullanıyorum ELEMB-SYNC OVERDRİVE ADAPTİVE SYNC benim monitörde adaptive ile elemb-sync aynı anda açılıyor ama overdrive kapanıyor bu sefer hangisini açmak mantıklı valorant için

dragovv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Werner
Birisi bulanıklık giderme diyeride yırtılmaları adaptive sync monitörun Hz ile kare hızını aynı tutar yani monitör 144hz ise 144fps yikarisina cikmaz

BlueStack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Murat bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birisi bulanıklık giderme diyeride yırtılmaları adaptive sync monitörun Hz ile kare hızını aynı tutar yani monitör 144hz ise 144fps yikarisina cikmaz
hocam monitör 280hz valorant oynuyorum hangi ayarı açmam daha etkili olur sence overdrive elemb-sync adapt-sync monitörde adapty ile elemb aynı anda açılıyor veya adapty ile overdrive açılıyor aynı anda bilgisi olan yardımcı olabilir mi

dragovv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Werner
hocam monitör 280hz valorant oynuyorum hangi ayarı açmam daha etkili olur sence overdrive elemb-sync adapt-sync monitörde adapty ile elemb aynı anda açılıyor veya adapty ile overdrive açılıyor aynı anda bilgisi olan yardımcı olabilir mi
overdrive ac bitek

dragovv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Werner
hocam elemb ne ise yarıyor bilginiz var mı
Bulanıklık giderme ama cs2 gibi rekabetçi oyunlarda acmanızı tavsiye etmem input lag yapar in put lag ney diye sorarsanız fareyi hareket ettirdiğinizde ekrana geç varması

BlueStack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Murat bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bulanıklık giderme ama cs2 gibi rekabetçi oyunlarda acmanızı tavsiye etmem input lag yapar in put lag ney diye sorarsanız fareyi hareket ettirdiğinizde ekrana geç varması
Hocam Valorant oynuyorum benim monitörde elemb sync ile adapty sync aynı anda açılıyor ve adapty ile overdrive aynı anda etkin oluyor hangileri açılsa daha iyi olur Valorant için MONİTÖR ASUS VG259QM 280HZ 24.5 İNÇ

Top Bottom