Neler Yeni

Hangi banka kartını önerirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yusufcan Koçkaya
18 oldum banka kartı çıkartmak istiyorum hangi banka kartını önerirsiniz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bankkart Genç kartı nasıldır kredi kartı + banka kartı bir arada imiş​

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3

Bankkart Genç kartı nasıldır kredi kartı + banka kartı bir arada imiş​

Güzel 4 yıldır kullanıyorum. Üniversiteye geçip kredi/burs başvurusu yaparsan otomatik olarak Bankkart Genç veriliyor zaten.

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
şuan çıkartsam sorun olmaz dimi burs için
Olmaz da neden acele ediyorsun ki? Bir iki ay içinde kart gelir diye düşünüyorum. Burs başvurusu yaptıktan sonra yakın bir zamanda kart eline ulaşır. Kredi kartı acil değilse hesap açıp banka kartı alabilirsin. Burs için ayrı hesap açılıyor zaten. Hesapların arasında para aktarımı yapabiliyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yusufcan Koçkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olmaz da neden acele ediyorsun ki? Bir iki ay içinde kart gelir diye düşünüyorum. Burs başvurusu yaptıktan sonra yakın bir zamanda kart eline ulaşır. Kredi kartı acil değilse hesap açıp banka kartı alabilirsin. Burs için ayrı hesap açılıyor zaten. Hesapların arasında para aktarımı yapabiliyorsun.
Acele olarak değil de burs baaşvuruları kasım gibi başlayacakmış 2 ay süre az değil o yüzden

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
O zaman aç Ziraat'ten bir hesap. Banka kartını verirler. Burs veya kredi kazanırsan onun için ayrı hesap açılıyor. İki hesabın oluyor yani. Mobil uygulamasından tüm hesaplarına erişebiliyorsun ve hesapların arasında para transferi yapabiliyorsun. Bir problem olmaz yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yusufcan Koçkaya
O zaman aç Ziraat'ten bir hesap. Banka kartını verirler. Burs veya kredi kazanırsan onun için ayrı hesap açılıyor. İki hesabın oluyor yani. Mobil uygulamasından tüm hesaplarına erişebiliyorsun ve hesapların arasında para transferi yapabiliyorsun. Bir problem olmaz yani.
şuan çıkartıcağım kart ile burs kartı farklı mı oluyor bankkart gençde aynı gözüküyordu bir de 10gün sonra şehir değiştiricem 10günde gelir mi kart

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
şuan çıkartıcağım kart ile burs kartı farklı mı oluyor bankkart gençde aynı gözüküyordu bir de 10gün sonra şehir değiştiricem 10günde gelir mi kart
Şuan gidip hesap açtığında sana verecekleri kart normal Bankkart. Bankkart Genç değil yani. Bankkart Genç almak için öğrenci belgenle başvurman gerekiyor sanırım fakat gerek yok zaten sana Bankkart Genç verecekler burs/kredi için. 10 gün içinde gelir mi bilmiyorum. Genelde 10-15 günde falan geliyor tam emin değilim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yusufcan Koçkaya
Şuan gidip hesap açtığında sana verecekleri kart normal Bankkart. Bankkart Genç değil yani. Bankkart Genç almak için öğrenci belgenle başvurman gerekiyor sanırım fakat gerek yok zaten sana Bankkart Genç verecekler burs/kredi için. 10 gün içinde gelir mi bilmiyorum. Genelde 10-15 günde falan geliyor tam emin değilim.
teşekkürler sizce çıkartayım mı sizce garanti veya enpara yoksa bekleyeyim mi çok çok ihtiyaç bi durum yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,226
Üyeler
146,904
Son üye
efeikto
Top Bottom