Neler Yeni

Hangi depolama birimini kullanmam lazım

burak0756

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
burak biçer
512 gb m2 ssd var şuan kullanıyorum ama oyun sil yenisini yükle ondan sonra tekrar sil yükle yapmaktan yoruldum.anakartımda sadece 1 tane m2 ssd yuvası var sizce hdd almakmı daha mantıklı yoksa ssd mi almalıyım.şuanki m2 ssd deki bilgileri başka bir m2 ssd ye aktarabilirmiyim aktarabilirsem nasıl yaparım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer aktarabilirsem 1 yada 2 tb m2 ssd alcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren Süzgeç
Eğer bana kalırsa 1TB M2 SSD alın çünkü artık günümüzde hard diskler gerçekten çok yavaş kalıyor. M2 SSD almak geleceğe yatırımda olmuş olur. İleride anakartınızı değişirseniz eski M2'nizi kullanabilirsiniz ya da şuan elinizde bulunan SSD'yi satıp biraz üstüne para ekleyip 1TB SSD alabilirsiniz. Aktarma konusuna gelince, aktarım yapılıp yapılmadığını bilmiyorum araştırıp bulabilirsiniz.

burak0756

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
burak biçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer bana kalırsa 1TB M2 SSD alın çünkü artık günümüzde hard diskler gerçekten çok yavaş kalıyor. M2 SSD almak geleceğe yatırımda olmuş olur. İleride anakartınızı değişirseniz eski M2'nizi kullanabilirsiniz ya da şuan elinizde bulunan SSD'yi satıp biraz üstüne para ekleyip 1TB SSD alabilirsiniz. Aktarma konusuna gelince, aktarım yapılıp yapılmadığını bilmiyorum araştırıp bulabilirsiniz.
M2 ssd den başka m2 ssd ye taşımak dert olmasa acımam hemen alırım ama öyle bir sorunda var hdd yerine normal ssd alsam sizce iyi olurmu

Tomato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
512 gb m2 ssd var şuan kullanıyorum ama oyun sil yenisini yükle ondan sonra tekrar sil yükle yapmaktan yoruldum.anakartımda sadece 1 tane m2 ssd yuvası var sizce hdd almakmı daha mantıklı yoksa ssd mi almalıyım.şuanki m2 ssd deki bilgileri başka bir m2 ssd ye aktarabilirmiyim aktarabilirsem nasıl yaparım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer aktarabilirsem 1 yada 2 tb m2 ssd alcam
1 tb m2 alıp 100-150 tlyede dönüştürücü alıp gül gibi kullanın bence

burak0756

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
burak biçer
1 tb m2 alıp 100-150 tlyede dönüştürücü alıp gül gibi kullanın bence
Dönüştürücü öneriniz varsa paylaşabilirmisiniz tamda az önce onlara bakıyordum ama biri 80 tl diğeri 700 tl hangisi iyi anlayamadım

Tomato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
Bu ürünü tam olarak nereye takmam lazım anakartım gigabyte a520 m k v2 bi bakabilirmisiniz
hocam aynı anakarttan kullandığımdan söylüyorum ekran kartı slotunun bir üstünde ona benzer bir yuva var ama çok daha küçük olanı oraya takıcaksınız

burak0756

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
burak biçer
hocam aynı anakarttan kullandığımdan söylüyorum ekran kartı slotunun bir üstünde ona benzer bir yuva var ama çok daha küçük olanı oraya takıcaksınız
şimdi baktımda varmış cidden hahahaha ilk defa görüyorum bu ürünle kaç mb yazma okuma hızına kadar çıkabilirim normal m2 ssd yuvasından farkı olurmu

Top Bottom