Neler Yeni

Hangi dershane daha mantıklı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yasin Tural
Bu fiyatlara açıkçası yazilmazdim. Arkadaşım dershaneye bile gitmeden kendi gayreti ile ODTÜ kazandı. Tabi herkes bir değil ama aşırı pahalı.
Dershane biraz daha sıksın ve konu açığımı kapatsın diye gitmeyi planlıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan ortalama bir dersane min 20 25k oluyo 40 50k ne abi ortalama dersanede de sana aynı hizmeti sunuyo burda
Sorduk en ucuz 23k dediler ordada soru çözüm için hoca yok düzgün ve daha kitap hiç bir şey yok

şuan ortalama bir dersane min 20 25k oluyo 40 50k ne abi ortalama dersanede de sana aynı hizmeti sunuyo burda
Normalde 26 k zaten ilki ama bu yaz kampı ve kitaplar eklenince artıyo

Son kararım A dershanesi ve kalan parayla deneme almak nasıl olur sizce

Rulep

80+ Gold
Normalde 26 k zaten ilki ama bu yaz kampı ve kitaplar eklenince artıyo

Son kararım A dershanesi ve kalan parayla deneme almak nasıl olur sizce
Yazın gitme verim alacağını sanmam sıcak oluyor insanın çalışası gelmiyor evde çalış daha iyi ve verecekleri kitaplar hangi yayın + olarak deneme zaten alacaksın ama evdeki ile dışarı da girdiğin çok farklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yasin Tural
Yazın gitme verim alacağını sanmam sıcak oluyor insanın çalışası gelmiyor evde çalış daha iyi ve verecekleri kitaplar hangi yayın + olarak deneme zaten alacaksın ama evdeki ile dışarı da girdiğin çok farklı
eğitim vadisi ve bir kaç yayın daha denemelerde bilindik yayınların yazın zorlada olsa çalışmam lazım artık

omer_34

80+ Silver
hocam deneme için 10k fazla vereceğine 10k ile 1000 tane deneme alır kendin çözersin bence fiyat farkına değmez. çok zenginsen bilemem

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,618
İsim
uwu
hocam deneme için 10k fazla vereceğine 10k ile 1000 tane deneme alır kendin çözersin bence fiyat farkına değmez. çok zenginsen bilemem
Hocam onu kontrol etmesi ve doğru yanlış lar eksik oldugun konuları fln gösteriyor ama harbi pahalı

Bn 8.sinif dershaneye 13kya yazıldım ama babamın tanıdık sayesinde normalde 15k ydi
Eğitim görmek bile luxs olan bir ülke acilen yd kaçmak lazim

omer_34

80+ Silver
Hocam onu kontrol etmesi ve doğru yanlış lar eksik oldugun konuları fln gösteriyor ama harbi pahalı

Bn 8.sinif dershaneye 13kya yazıldım ama babamın tanıdık sayesinde normalde 15k ydi
Eğitim görmek bile luxs olan bir ülke acilen yd kaçmak lazim
hocam ben 6 7kya dershaneye gittiğimi hatırlıyorum bu fiyatlar neymiş öyle :D

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
eğitim vadisi ve bir kaç yayın daha denemelerde bilindik yayınların yazın zorlada olsa çalışmam lazım artık
eğer ki gideceğin a dershanesinde disiplin yoksa çok başın ağrıyabilir benim dershanemde o kadar disiplin yok hatta hocalarımızın da bize dediği şey şu ben bu dershanede disiplin yok diye duruyorum ben dershanede kütüphanedeyim herkes kafasına göre girip çıkıyor öyle aşırı bi şekilde dikkatim dağılıyor ben çok sıkıntı çekiyorum bu konuda fakat hocaları efsane o konuda bir şey diyemeyeceğim yinede kendi bileceğin bir iş bu da

louis bloom

80+ Silver
kendi adıma konuşuyorum derhane bana hiçbir şey katmadı.. ortamı derten kopartıyor. Özel dersde ise matematiğin içinden geçtim diyebilirim. Teke tek olduğumuz için çok daha iyi anlıyor ve kaynatacak ortam olmadığı için daha iyi idrak ediyorsun

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,618
İsim
uwu
Top Bottom