Neler Yeni

Hangi Din doğrudur acaba ?

-nisay

80+ Bronze
Merhabalar 2021 Ateist olmuştum .Şuan kafam çok karışık hangi din doğrudur? bi dine inanmak istiyorum kafamda sürekli boşluk var.
Doğru yolu bulmak istiyorum Hangi dine inanmalıyım acaba kafam çok karışık.Hergün Kalbime ağrılar giriyor neden böyle şeyler yaptım diye kendimi sorguluyorum.
4 tane büyük din var
1.Hristiyanlık
2İslamiyetlik
3.Yahudilik
4.budizm
allah doğru yola iletsin inşallah. bi müslüman olarak müslüman olmanı isterim. araştırabilirsin aklına gelen dinleri. en doğru ve mantıklı olanın islam olduğunu öğrenirsin.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Merhabalar 2021 Ateist olmuştum .Şuan kafam çok karışık hangi din doğrudur? bi dine inanmak istiyorum kafamda sürekli boşluk var.
Doğru yolu bulmak istiyorum Hangi dine inanmalıyım acaba kafam çok karışık.Hergün Kalbime ağrılar giriyor neden böyle şeyler yaptım diye kendimi sorguluyorum.
4 tane büyük din var
1.Hristiyanlık
2İslamiyetlik
3.Yahudilik
4.budizm
Kuranı al sıfırdan oku o zaman karar ver okumadan (daha dinleri bile tam bilmediğini varsayıyorum) karar verme

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Abdükadir
4 tane büyük din var
1.Hristiyanlık
2İslamiyetlik
3.Yahudilik
4.budizm
sende dedelerin gibi yap. Türkler islamla buluşmadan önce Kök tengri ye inanırdı islam kendine ulaştıktan sonra inandıkları zatın Allah olduğunu öğrendiler temelden başla yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,449
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom