Neler Yeni

Hangi Ekran Kartı Alınır? RTX 4060 - RTX 3060

AtomyTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Akın Kaya
Bütçe
15.000

Merhaba forumdaşlar.​

Ekran kartı almak istiyorum fiyatlar artmadan önce. Geçen ay MSI RTX 4060 alacaktım fiyatı bir anda 2 bin artmış. Hangi ekran kartını alsam bilemiyorum kararsız kaldım, Zotac çok uygun gibi görünüyor ama MSI arasında dağlar kadar fark vardır illaki. Sizce hangisi daha iyi olur?

Link atmak yasak mı bilmiyorum yasak ise lütfen bilgilendirin hemen konuyu düzenleyeyim.

4060

ya da

3060

Bütçem çok yüksek değil. Grafik tasarımcıyım dolayısıyla Adobe programlarında yüksek performans arayışındayım, oyun yayıncısıyım yani oyunlarda da performans önemli. Sizce hangisi uzun ömürlü ve mantıklı bir seçim olur?
Oyun konusunda Rust oynamak istiyorum o oynatır mı bilemem ama genelde War Thunder, Rimworld, Battlefield tarzı oyunlar oynamaktayım.

Anakart: B450M PRO-MX2 MAX
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor 3.60 GHz (umarım darboğaz gibi bir sıkıntı çıkmaz)

AtomyTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Akın Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3060 12 gb olduğundan daha uygun duruyor
Yorumun için teşekkür ederim. Kendi birkaç arkadaşımla konuştuğumda aynı detaydan bahsettim fakat ısrarla 4060 önerdiler. Bilemiyorum, biraz daha yorum gelir umarım kararlaştırmak lazım...

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım ve yazılım
Yorumun için teşekkür ederim. Kendi birkaç arkadaşımla konuştuğumda aynı detaydan bahsettim fakat ısrarla 4060 önerdiler. Bilemiyorum, biraz daha yorum gelir umarım kararlaştırmak lazım...
amd olmazmı,

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,399
İsim
eren kılıçoğlu
Yorumun için teşekkür ederim, birkaç yorumdan sonra kararlaştırırım gibi görünüyor.
daha ucuza 4060 ti var.

cuneyt546

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Cüneyt Kurtululuş

Merhaba forumdaşlar.​

Ekran kartı almak istiyorum fiyatlar artmadan önce. Geçen ay MSI RTX 4060 alacaktım fiyatı bir anda 2 bin artmış. Hangi ekran kartını alsam bilemiyorum kararsız kaldım, Zotac çok uygun gibi görünüyor ama MSI arasında dağlar kadar fark vardır illaki. Sizce hangisi daha iyi olur?

Link atmak yasak mı bilmiyorum yasak ise lütfen bilgilendirin hemen konuyu düzenleyeyim.

4060

ya da

3060

Bütçem çok yüksek değil. Grafik tasarımcıyım dolayısıyla Adobe programlarında yüksek performans arayışındayım, oyun yayıncısıyım yani oyunlarda da performans önemli. Sizce hangisi uzun ömürlü ve mantıklı bir seçim olur?
Oyun konusunda Rust oynamak istiyorum o oynatır mı bilemem ama genelde War Thunder, Rimworld, Battlefield tarzı oyunlar oynamaktayım.
Ikiside değil Rx 6800 XT al 2.elden

AtomyTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Akın Kaya
daha ucuza 4060 ti var.
Galax hiç duymadım desem yeridir. Alınır mı, sıcaklığı ve performansı nasıl, uyumlu olur mu?

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,399
İsim
eren kılıçoğlu

AtomyTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Akın Kaya
alınır güzel marka soğutmasıda iyi işlemcin nedir?
Konuda yazıyor.
Anakart: B450M PRO-MX2 MAX
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor 3.60 GHz (umarım darboğaz gibi bir sıkıntı çıkmaz)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,609
Üyeler
149,054
Son üye
vouchao
Top Bottom