Neler Yeni

HANGİ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGEYİ ALMALIYIM ?

_arthur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mikail
Instagram
mklpsgn
Discord
edsonpele
Elektrikli süpürge almayı düşünüyorum ne kadar uygun ve iyi olursa o kadar iyidir
1) https://www.trendyol.com/miele/bliz...qRKofDmmBsUQzthQTmyNUoKPlhcsfRNkaAre8EALw_wcB
2)https://www.amazon.com.tr/Philips-0...7&psc=1&mcid=e36056b454113bd0a0fab809c18124ec
3)https://www.teknosa.com/dyson-cinet...uQiX52DR-aowespWcCWMdedIzT66HwfUaAgsiEALw_wcB
bu üç model arasında kaldım Philips uygun ve çok öneriliyor diğer 2 arkadaş fiyatını hakedecek kadar çok daha iyi mi yoksa philips mi alınmalı

dido22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Direnç Kavak
Hocam Dyson süpürge aleminde her zaman babadır. Ben Dyson V10 kullanıyorum annemler v15 kullanıyor yaklaşık 1 senedir. Annemin lafı şu oldu; ben daha önce süpürge kullanmamışım. O yüzden Dyson kablolusu hakkında bilgim yok ama kablosuza yönelirseniz mutlaka Dyson almaya bakın.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
Robot süpürgen yoksa sadece koltukları çekecek ucuz bir süpürge al bence. Robot süpürge aldıktan sonra sadece koltukların üstünü süpürmek için kullanıyorum. Kedi olmasa belki iki ayda bir normal süpürge kullanırım

_arthur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mikail
Instagram
mklpsgn
Discord
edsonpele
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Dyson süpürge aleminde her zaman babadır. Ben Dyson V10 kullanıyorum annemler v15 kullanıyor yaklaşık 1 senedir. Annemin lafı şu oldu; ben daha önce süpürge kullanmamışım. O yüzden Dyson kablolusu hakkında bilgim yok ama kablosuza yönelirseniz mutlaka Dyson almaya bakın.
Dyson fiyat farkı olarak arayı çok açıyor testlerde vs. öyle bi farkta görünmüyor ama dyson kullananlarda çok övüyor bilmiyorum çok kararsızm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Robot süpürgen yoksa sadece koltukları çekecek ucuz bir süpürge al bence. Robot süpürge aldıktan sonra sadece koltukların üstünü süpürmek için kullanıyorum. Kedi olmasa belki iki ayda bir normal süpürge kullanırım
Bana kalsa philipsi alır geçerim çok düşünmemde evde 3 kadın olunca :D

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
Dyson fiyat farkı olarak arayı çok açıyor testlerde vs. öyle bi farkta görünmüyor ama dyson kullananlarda çok övüyor bilmiyorum çok kararsızm

Bana kalsa philipsi alır geçerim çok düşünmemde evde 3 kadın olunca :D
Ben evliyim ve süpürgeyi genelde ben yapıyordum eşimin kolları ağrıyor diye 😹 bu şekilde kurtuldum. Cidden baya zormuş bu ev süpürme işi. Birde baya zaman yiyor. Robot süpürge ile ilk süpürüp sonra da paspas yaptırıyorum. Tertemiz oluyo parlıyo yerler 😹

_arthur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mikail
Instagram
mklpsgn
Discord
edsonpele
Ben evliyim ve süpürgeyi genelde ben yapıyordum eşimin kolları ağrıyor diye 😹 bu şekilde kurtuldum. Cidden baya zormuş bu ev süpürme işi. Birde baya zaman yiyor. Robot süpürge ile ilk süpürüp sonra da paspas yaptırıyorum. Tertemiz oluyo parlıyo yerler 😹
Robot süpürge bence de teknoloji harikası gibi bişey süpürmek neyse de yer silmek işkence :D

Sanırım Miele alacağız garantisi falanda çok uzun

Freix

80+ Bronze
Robot süpürge bence de teknoloji harikası gibi bişey süpürmek neyse de yer silmek işkence :D

Sanırım Miele alacağız garantisi falanda çok uzun
10 yıldır beyaz eşya işindeyiz miele beyaz eşyada başı çeker diyebilirim. Uzun süredir bosch satıyoruz ama kesinlikle miele katlar. Süpürge anlamında hiç deneyimlemedim ama avrupada top 3 olan bir markanın kötü ürün üreteceğini sanmıyorum. Miele bayiisinden bakıp almanı öneririm (beyaz eşyada kar marjı düşük fakat mağazalar müşteri kazanmak için güzel indirimler yapabiliyor bir ihtimal internetten iyi fiyat bulabilirsin)

10 yıldır beyaz eşya işindeyiz miele beyaz eşyada başı çeker diyebilirim. Uzun süredir bosch satıyoruz ama kesinlikle miele katlar. Süpürge anlamında hiç deneyimlemedim ama avrupada top 3 olan bir markanın kötü ürün üreteceğini sanmıyorum. Miele bayiisinden bakıp almanı öneririm (beyaz eşyada kar marjı düşük fakat mağazalar müşteri kazanmak için güzel indirimler yapabiliyor bir ihtimal internetten iyi fiyat bulabilirsin)
Ekleme : Philips'ten uzak dur böyle ürünlerde kendi üretimi olan çok ürünü yok genellikle fason üretim.

_arthur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mikail
Instagram
mklpsgn
Discord
edsonpele

Ekleme : Philips'ten uzak dur böyle ürünlerde kendi üretimi olan çok ürünü yok genellikle fason üretim.
Teşekkür ederim Mieleyi araştırayım o zaman

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,487
Üyeler
141,144
Son üye
huseyintorun
Top Bottom