Neler Yeni

Hangi elektronik sigara alınmalı?

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Arkadaşlar aklımda smok sitesi var ve iki model var birincisi Smok NORD 4, ikincisi caliburn g2. sizin de önerileriniz varsa bekliyorum, bir de bu smok sitesinde satış kapalı olayı vardı bir ara şu an var mı? İyi sosyaller.

egebaranakk0

80+ Silver
Arkadaşlar aklımda smok sitesi var ve iki model var birincisi Smok NORD 4, ikincisi caliburn g2. sizin de önerileriniz varsa bekliyorum, bir de bu smok sitesinde satış kapalı olayı vardı bir ara şu an var mı? İyi sosyaller.
Hocam smoke vape pen nord öneririm hem ucuz hemde mükemmel duman performansı var

bıraktım

80+ Bronze
eğer nargile gibi kullancaksan nord4 öneririm 80wata kadar cıkıyor sarjzda 1-2 gün yetiyor sigara içim istiyorsan cihaz bunuda sağlıyor ama tam performanslı vermesi içib rba kişt alıp kendin sarman lazım coili yoksa tam randuman alamıyorsun nord4 başlangıç için iyidir ama sigara içim istiyorsan caliburn g2 öneririm bu arada elektronik sigara forumları var orda çok daha iyi bilgi edinebilrisin 5-6 aydır nord4 kullanyıorum keyifli

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Eren Kurtuluş
nord 4 kullanıyorum ve memnunum. coili kendin yapmazsan masraflı haberin olsun.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nord 4 kullanıyorum ve memnunum. coili kendin yapmazsan masraflı haberin olsun.
Coili kendim nasıl yapabilirim ve ayrıca nasıl masraflar çıkar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer nargile gibi kullancaksan nord4 öneririm 80wata kadar cıkıyor sarjzda 1-2 gün yetiyor sigara içim istiyorsan cihaz bunuda sağlıyor ama tam performanslı vermesi içib rba kişt alıp kendin sarman lazım coili yoksa tam randuman alamıyorsun nord4 başlangıç için iyidir ama sigara içim istiyorsan caliburn g2 öneririm bu arada elektronik sigara forumları var orda çok daha iyi bilgi edinebilrisin 5-6 aydır nord4 kullanyıorum keyifli
Objektif olarak hangisini önerirsiniz? Hangisi daha fazla duman çıkartır? Meyve aromalı likit kullanacağım.

Erda Yıldırım

80+ Gold
Nord 4 nord 5'e nazaran daha iyi bence.

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Eren Kurtuluş
Coili kendim nasıl yapabilirim ve ayrıca nasıl masraflar çıkar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Objektif olarak hangisini önerirsiniz? Hangisi daha fazla duman çıkartır? Meyve aromalı likit kullanacağım.
coil 5 tanesi 420TL 2 haftada bir, bir tane değiştirmek gerekir. onun dışında rpm2 coili rebuild kitlerle kendin sararsan tek coili uzun süre kullanırsın. internette rpm2 rebuild yazarsan çıkar.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,695
Üyeler
147,194
Son üye
Stazzzz01
Top Bottom