Neler Yeni

Hangi gamepad"i almalıyım

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Ahmet Birkan Elmas
Arkadaşlar ben PC için gamepade alacağım konsol tecrübem çok az PC"de genelde Dark Souls, Sekiro tarzı souls oyunlarını oynuyorum ama özellikle Sekiro klavye mouse ile çok, zor çok kez bitirdim ama herkes gamepad ile oyna çok daha iyi diyor bende hem gamepad denemek hem de oyunlarda ne kadar fark ediyor kolaylık sağlıyor mu görmek için almak istiyorum ama bu konuda bilgim çok az hangi kol tasarımı elime oturur bilmiyorum orta boy bir elim var Xbox kolu öneriliyor ama bilemedim. Bir tane kol buldum genel olarak beğenilmiş sizce nasıl?

https://www.hepsiburada.com/snopy-r...pad-p-HBV00000KLND1?magaza=evotech bilgisayar

(Ve siz bunu okurken Sekiro oynuyor olucağım yardımcı olmaya çalışanlara teşekkürler.)

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,648
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Arkadaşlar ben PC için gamepade alacağım konsol tecrübem çok az PC"de genelde Dark Souls, Sekiro tarzı souls oyunlarını oynuyorum ama özellikle Sekiro klavye mouse ile çok, zor çok kez bitirdim ama herkes gamepad ile oyna çok daha iyi diyor bende hem gamepad denemek hem de oyunlarda ne kadar fark ediyor kolaylık sağlıyor mu görmek için almak istiyorum ama bu konuda bilgim çok az hangi kol tasarımı elime oturur bilmiyorum orta boy bir elim var Xbox kolu öneriliyor ama bilemedim. Bir tane kol buldum genel olarak beğenilmiş sizce nasıl?

https://www.hepsiburada.com/snopy-rampage-sg-r218-ps3-pc-x-input-siyah-usb-1-8m-joypad-p-HBV00000KLND1?magaza=evotech bilgisayar

(Ve siz bunu okurken Sekiro oynuyor olucağım yardımcı olmaya çalışanlara teşekkürler.)
Bütçeni söylemediğin için şöyle bir öneri yapıcam.

1. Önerim:

2. Önerim:

3. Önerim:

4. Önerim:

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,081
İsim
Diyarhan

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,648
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
3. Yü öneririm kalite olarak xbox kontrolü kadar olmasa da uygun fiyatı ve desteği ile çok iyi bir ürün. 3-5 dolarlık kupon ile 150₺ den ucuza alınabilir.
Şuraya incelemesini de bırakayım bakar arkadaş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,081
İsim
Diyarhan

T4 pro içim yapacaktım ama t4w için varmış aynı ürünler sadece t4 pro Bluetooth wireless bağlantı türüne sahip.

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Ahmet Birkan Elmas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

sağ olun hocam ps4 kolu alıcam arkadaştan anlaştık uygun fiyata,ilgilendiğiniz için sağ olun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,081
İsim
Diyarhan
:D 150tl diyor adam ya 1 yılda ülkenin geldiği duruma bir bak
Aslında 2 yıla yakın 😄 o zamanlar 200tl den ucuza almıştım o Gamepadi 1.5 sene kullandım iyi üründür.

121709

80+ Silver

https://www.hepsiburada.com/snopy-rampage-sg-r218-ps3-pc-x-input-siyah-usb-1-8m-joypad-p-HBV00000KLND1?magaza=evotech bilgisayar

Bütçe?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,081
İsim
Diyarhan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,264
Üyeler