Neler Yeni

HANGİ İNTERNET SAĞLAYICISINA GEÇMELİYİM

csmemo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
mehmet mine
Eyw knk kablonet gecicem gpon var 500 mps 50 upload almayı düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayda düşmemi var kablonette saat 7 den sonra ztn ben 7 den sonra daha aktif kullanıcam netspeed baktım bizim burda 100 üstü vermiyor kablo net 1000 e kadar destek sağlıyor
benim tarifede vardı belki şuan yoktur öyle paketler bi incele içeriğini kesinlikle

Farex

80+ Bronze
Eyw knk kablonet gecicem gpon var 500 mps 50 upload almayı düşünüyorum

Hayda düşmemi var kablonette saat 7 den sonra ztn ben 7 den sonra daha aktif kullanıcam netspeed baktım bizim burda 100 üstü vermiyor kablo net 1000 e kadar destek sağlıyor
Hız düşmesi yok bak ben sana ne dedim bilmeyen etmeyen küçük yaşta kardşelerimizvar sen beni dinle ben sana hız testini atmadım mı hız testinde düşük bir hız görebiliyor musun? Az kaldı hala bilmediği şeylere yorum atanlar var cahil diyeceğim bu arada almayı düşünürsen haber et.

benim tarifede vardı belki şuan yoktur öyle paketler bi incele içeriğini kesinlikle
Kardeşim senin tarifen akıllı sınırsız adam normal 500 mbps sınırsız alıcak.

turknet geç gerisini unut
Nemalanmaya çalışıyon değil mi :LOL: Ulan kara cahil kendini düşünüp milleti sıkıntıya sokma.

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Adem Türk
Hız düşmesi yok bak ben sana ne dedim bilmeyen etmeyen küçük yaşta kardşelerimizvar sen beni dinle ben sana hız testini atmadım mı hız testinde düşük bir hız görebiliyor musun? Az kaldı hala bilmediği şeylere yorum atanlar var cahil diyeceğim bu arada almayı düşünürsen haber et.

Kardeşim senin tarifen akıllı sınırsız adam normal 500 mbps sınırsız alıcak.

Nemalanmaya çalışıyon değil mi :LOL: Ulan kara cahil kendini düşünüp milleti sıkıntıya sokma.
ne diyon sen birader hayırdır

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Adem Türk
Hayırdırını yedirtme senin gibilerle mi uğraşacam kardeş adamı gece gece deli etme adamı
forum kurallarına yakırı olmasa sana diyeceğimi bilirdim sen kim oluyorsun da durup dururken bir öneri yaptık diye ''kara cahil'' gibi laflar ediyorsun bana?

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Hasan enes
Hayırdırını yedirtme senin gibilerle mi uğraşacam kardeş adamı gece gece deli etme adamı
Reis sakin olun bı gerek yok ayrışmaya

forum kurallarına yakırı olmasa sana diyeceğimi bilirdim sen kim oluyorsun da durup dururken bir öneri yaptık diye ''kara cahil'' gibi laflar ediyorsun bana?
Hocam Lütfen atışmayın gerek yok

Farex

80+ Bronze
hak edene hakettiğini derim kimden korkucam oğlum sen benim kim olduğumu biliyor musun. Bilsen 10 metre öteme yaklaşamazsın adamı sinir etme şimdi burda cahil cahil türknete geç diye tutturmuşsun iki kuruş az ödeyeyim diye kendini yırtıyosun

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Adem Türk
hak edene hakettiğini derim kimden korkucam oğlum sen benim kim olduğumu biliyor musun. Bilsen 10 metre öteme yaklaşamazsın adamı sinir etme şimdi burda cahil cahil türknete geç diye tutturmuşsun iki kuruş az ödeyeyim diye kendini yırtıyosun
ben kendime bir pay mı çıkarttım? adama öneride bulundum altyapısı varsa tavan hız alıcak sen gelmiş bilip bilmeden bana ne diyorsun? çık karşıma çok büyük adamsan

Farex

80+ Bronze
ben kendime bir pay mı çıkarttım? adama öneride bulundum altyapısı varsa tavan hız alıcak sen gelmiş bilip bilmeden bana ne diyorsun? çık karşıma çok büyük adamsan
Kardeşim türknetin IP havuzu ve dns i berbat adam ping problemi yaşar bağlantı stabil olmaz ben kullandığım şeyi söylüyorum bilgisayar mühendisiyim aynı şekilde network altyapısı eğitimlerim var bu işin içindeyim bana gelmiş ne anlatıyorsun

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Adem Türk
Kardeşim türknetin IP havuzu ve dns i berbat adam ping problemi yaşar bağlantı stabil olmaz ben kullandığım şeyi söylüyorum bilgisayar mühendisiyim aynı şekilde network altyapısı eğitimlerim var bu işin içindeyim bana gelmiş ne anlatıyorsun
sen bir süreliğine ban ye de kendine gel

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Alternatif firmalardan hizmet alırsanız sorun oldumu sistem şöyle işler. Firmanıza arıza kaydı açarsınız, firmanızda Telekom'a sizin adınıza kayıt açar. Sorunun çözüm süresini de Telekom'un müdahalesi belirler. Süreç kısa da olabilir uzunda. Uzadığında firmanıza sitem ettiğinizde biz altyapıya müdahale edemiyoruz yanıtı alabilirsiniz. Bunu göz önünde bulundurmanız lazım.
Ben riske girmem derseniz altyapı sahibinden hizmet almanız daha mantıklı olur; o da biraz tuzlu olur. Taahhüt senedi imzalamanız lazım. İp tv (legal olmayan) ve oyun ping konusu hangi firmadan alırsanız alın biraz sıkıntılı. Baağlantı türünüz (fiber değilse), lokasyonunuz ve hizmet aldığınız firmanın interneti hangi rotadan dolandırdığı önemli.
Altyapı sağlayıcısı derseniz Telekom ve Kablonet
Alternatif derseniz; Fixnet, Gigaspeed, Netbone

Top Bottom