Neler Yeni

Hangi internete geçeyim

Erwn2541

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren Uslu
beyler şuan kablonet var,başka bir internete geçmek istiyorum bizim internet 50 mbps olmasına rağmen düşük
hız veriyor hangi internete geçebilirim en az 50 mbps olması lazım bide ucuz olursa sevinirim

eren28tr

80+ Platinum
beyler şuan kablonet var,başka bir internete geçmek istiyorum bizim internet 50 mbps olmasına rağmen düşük
hız veriyor hangi internete geçebilirim en az 50 mbps olması lazım bide ucuz olursa sevinirim
Türk Telekom altyapısındanmı hizmet alıyorsun kablonette ne kadar ucuz olacak hocam nerede yaşıyorsun

setxkbmap

80+
2020 'den beri Millenicom müşterisiyim. binamızdaki internet kutusu 25 yıllık çökmüş telefon hattı olmasına rağmen 50 mbps alıyorum, bir sorun olduğu zamanda desteği hızlı ilgileniyor.

Farex

80+ Silver
Kardeşim düşük hız veriyor derken? Ben 2014 den beri kullanıyorum genel arıza haricinde hızım düşük değil ve 100/20 kullanıyorum eğer hızın düşükse müşteri hizmetlerini ara demekki bir arıza vardır bunu akıl edemiyor musun kionu geçtim zaten türkiye de en iyi internet hizmetini kablonet yapıyor 1 numara nerdeyse.

Top Bottom