Neler Yeni

Hangi internete geçmeliyim?

Opehlia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
deniz asik
Arkadaşlar merhaba, şu an TurkNet kullancısıyım 35 Mbps download 5'de upload alıyorum. Dün aradılar zam gelecek ocaktan sonra taahhüt yapmak ister misiniz 170 tl ve Digiturk TV ev paketi falan sabit fiyat alıcaksınız diye. Hızım gene aynı olacak ama 1. porttan vericeklermiş interneti 6. porttan veriyorlarmış şu an neyse yani fibere yakın dendi. Ben de kararsız kaldım. Gıbırnet var şu an aklımda 100 Mbps 110 TL uygun gibi geliyor bana. Sizce ne yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Han
Arkadaşlar merhaba, şu an TurkNet kullancısıyım 35 Mbps download 5'de upload alıyorum. Dün aradılar zam gelecek ocaktan sonra taahhüt yapmak ister misiniz 170 TL ve Digiturk TV ev paketi falan sabit fiyat alıcaksınız diye. Hızım gene aynı olacak ama 1. porttan vericeklermiş interneti 6. porttan veriyorlarmış şu an neyse yani fibere yakın dendi. Ben de kararsız kaldım. Gıbırnet var şu an aklımda 100 Mbps 110 TL uygun gibi geliyor bana. Sizce ne yapmalıyım?
Millenicom hem fiyat uygun hem indirme ve yenileme hızı gayet güzel.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,277
İsim
Efecan
Arkadaşlar merhaba, şu an TurkNet kullancısıyım 35 Mbps download 5'de upload alıyorum. Dün aradılar zam gelecek ocaktan sonra taahhüt yapmak ister misiniz 170 TL ve Digiturk TV ev paketi falan sabit fiyat alıcaksınız diye. Hızım gene aynı olacak ama 1. porttan vericeklermiş interneti 6. porttan veriyorlarmış şu an neyse yani fibere yakın dendi. Ben de kararsız kaldım. Gıbırnet var şu an aklımda 100 Mbps 110 TL uygun gibi geliyor bana. Sizce ne yapmalıyım?
turknetten mileniye geçtim memnun kalmadım bu herkeste olacak diye bir şey yok tabi ki ama turknet bence top1

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
COMNET kullanabilirsiniz. Yeni geçtim. Geçiş 1 günden kısa oldu. 109 TL 100 mbps.
Ön ödemeli bir hizmet. Ödüyorsun kulanıyorsun ödüyorsun kullanıyorsun.

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
zamlı fiyatı hakkında bir bilgi verdi mi ne kadar olucakmış fiyatı

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
250 TL civarı ve tahaahüt yapmazsak sürekli oynayacakmış fiyatı. (Aynı hız bu arada)
artık kullanmaya değmez gibi onun yerine gider türkcell süper online da gameplus alırım hem geforce now üyeliğim olur hem de internetim sağlam olur

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
senin dediğin gibi beni de aradılar ama ben millenicom kullanıcısıyım alt yapınızda değişiklik olmuştur ve artık sadece bir port kullanabilirsiniz bu da hem internet hızınızı hem de indirme hızınızı etkileyecektir sizleri bunlara maruz bırakmamak adına kampanyalarımızdan bahsedelim isterseniz dedi arayan kişi daha sonra teşekkür ederim ben şu anlık iyiyim dedim ve direkt dedi ki ocak ayından sonra 250 tl fatura ödemeye devam edin o zaman diyip kapattılar daha sonra türkneti aradım millenicomdan memnun olmadığım için geçiş yapacaktım ve beni arayıp o bahsettikleri olayı anlattım öyle bir şey mümkün değildir dedi sizi arayanlar dsmart internet sağlayıcısı ve sürekli bu şekilde insanları kendilerine çekmeye çalışıyorlar şu an onlar hakkında türknet tarafından bi şikayet de bulunuyor bi mahkeme süreci devam ediyor dedi

Not: Olay bugün gerçekleştiği için tekrardan bu konuya yazdım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,705
Üyeler
158,168
Son üye
alik44
Top Bottom