Neler Yeni

Hangi interneti kullanmalıyım ? ÖNERİ İÇİN GELİN LÜTFEN.

Yigkikt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
Arkadaşlar ben oyun oynayan birisiyim ve ciddi bir şekilde oynuyorum. Oyun oynarken ping olursa çıldırırım. Şimdi ben çöp gibi parasını asla hak etmeyen Türk Telekom gibi bir internet kullanıyorum.90 TL bir fiyata 6 MBPS küfür gibi geliyor ayrıca 6 MBPS verseler bile gördüğüm 4-5 MBPS oluyor bazen daha az. Yakın zamanda internet sağlayıcımı değiştireceğim fakat bulunduğum lokasyonda Millenicom 12MBPS veriyor. TürkNet 100MBPS veriyor. Kablonet yok ben hangi interneti alayım. Kablonet güzel olurdu fakat altyapı yok arasam buraya yaparlar mı ? Biz Allah'ın kulu değil miyiz ? Bize adam gibi net vermiyorlar.

NE YAPABİLİRİM ?
Kullanan arkadaşlarım türknetin müşteri hizmetlerine bağlanamama , sorunlarını çözememe gibi problemlerden bahsediyorlar bir de millenicom kullananlar var onlardan hiç şikayet duymadım 100tlye 100mps internet verdiklerini söylüyorlar onun haricinde muşteri memnuniyeti de iyiymiş son zamanlarda millenicoma geçmeyi düşünüyorum

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Kullanan arkadaşlarım türknetin müşteri hizmetlerine bağlanamama , sorunlarını çözememe gibi problemlerden bahsediyorlar bir de millenicom kullananlar var onlardan hiç şikayet duymadım 100tlye 100mps internet verdiklerini söylüyorlar onun haricinde muşteri memnuniyeti de iyiymiş son zamanlarda millenicoma geçmeyi düşünüyorum
Bende geçerim fakat bulunduğum lokasyonda bana 12 veriyorlar max

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Türknet desteği iyi duruyor öneririm.

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
adsl olması lazım onun tabi hıza göre değişir
Anlıyorum VDSL modem alınır yeter ki sorun kalksın ortadan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türknet desteği iyi duruyor öneririm.
Anlıyorum çok teşekkür ederim yakın zamanda bir arayayım derim hani 100mbps almam için ne lazım vdsl vesaire onları bir sorarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Serdar Kara
Gerçekten haklısın ben altyapımın iyi olduğunu düşünüyorum ama WDSL nedir nasıl kullanılır evime uygun mu bilmiyorum biraz aydınlatır mısınız ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok iyi sonuçları atar mısınız ?

Şu sonuçlardan mı bahsediyorsun? Ayrıca Ttnetten aldığım şu modemde Zyxel VMG3312-B10B vdsl varmış sende modeliyle aratırsan googledan bulursun.

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    16.1 KB · Hit: 47

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Şu sonuçlardan mı bahsediyorsun? Ayrıca Ttnetten aldığım şu modemde Zyxel VMG3312-B10B vdsl varmış sende modeliyle aratırsan googledan bulursun.
8MBPS upload 50 mbps download gayet iyi

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,899
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Arkadaşlar ben oyun oynayan birisiyim ve ciddi bir şekilde oynuyorum. Oyun oynarken ping olursa çıldırırım. Şimdi ben çöp gibi parasını asla hak etmeyen Türk Telekom gibi bir internet kullanıyorum.90 TL bir fiyata 6 MBPS küfür gibi geliyor ayrıca 6 MBPS verseler bile gördüğüm 4-5 MBPS oluyor bazen daha az. Yakın zamanda internet sağlayıcımı değiştireceğim fakat bulunduğum lokasyonda Millenicom 12MBPS veriyor. TürkNet 100MBPS veriyor. Kablonet yok ben hangi interneti alayım. Kablonet güzel olurdu fakat altyapı yok arasam buraya yaparlar mı ? Biz Allah'ın kulu değil miyiz ? Bize adam gibi net vermiyorlar.

NE YAPABİLİRİM ?
sen başvurunu yap. yap ama bilmemkaç ay sonra da gelebilir birkaç hafta sonra da. o yüzden başvurularını yap ilçe müdürlüğe dilekçe ver habire şikayet et btk cimer falan o sırada da vodafone redbox al onu kullan

LongKey

80+

NE YAPABİLİRİM ?
Türknet'i öneririm eğer istersen vodafone tarifelerinede bak 35mb 6 upload alıyorum gayet yetiyor csde ortalama pingim 40-50

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Serdar Kara
8MBPS upload 50 mbps download gayet iyi

Ama sıkıntı yaşayanlar varmış baya, o yüzden iyi bi araştır sonra kararını ver ben Ankaranın ortasındayım ama ilk üye olduğum zaman kopmalar falan oluyodu bazen, ama şuan bir sıkıntı yaşamıyorum.

TwinCharger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
YUSUF CAN
Twitter
peonwork

NE YAPABİLİRİM ?
hocam birinin 12 verdiği alt yapıya diğeri nasıl 100mbit veriyor?

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,226
Üyeler
151,869
Son üye