Neler Yeni

Hangi kasa daha iyi?

heblek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
heblek12

Mhmd.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mhmd
Kral ilk öncelikle windforce ekran kartlarini önermem hepde itopyayidan almani önermem biraz kazik

Bu sisteme bakabilirsin hemde ddr5 fiyatida uygun

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Enver Arda
cooler-performance-comparison-gpu (1).png

Wındforce ları ele
Mesaj otomatik birleştirildi:

1. kasayı r5 5600 yaparsan iyi olur ama yinede çok f/p bi sistem değil

https://www.vatanbilgisayar.com/exp...b-512-gb-ssd-8-gb-nvidia-rtx4060-freedos.html bu da fena değil

heblek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
heblek12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kral ilk öncelikle windforce ekran kartlarini önermem hepde itopyayidan almani önermem biraz kazik

Bu sisteme bakabilirsin hemde ddr5 fiyatida uygun
hocam biraz pahalı değilmi benim bütçe 25-32 arası ama. windforce olayı içinde dikkat ederim senin önerdiğin bi marka varsa ondan bakarım

Alıntıyı görüntüle
Wındforce ları ele

1. kasayı r5 5600 yaparsan iyi olur ama yinede çok f/p bi sistem değil

https://www.vatanbilgisayar.com/exp...b-512-gb-ssd-8-gb-nvidia-rtx4060-freedos.html bu da fena değil
windforce ları eledim 1 ve 4 kaldı hocam senin bildiğin 25-32 arası bi hazır sistem varsa atarmısın cevapladığın için teşekkür ederim

Mhmd.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mhmd
hocam biraz pahalı değilmi benim bütçe 25-32 arası ama. windforce olayı içinde dikkat ederim senin önerdiğin bi marka varsa ondan bakarım

windforce ları eledim 1 ve 4 kaldı hocam senin bildiğin 25-32 arası bi hazır sistem varsa atarmısın cevapladığın için teşekkür ederim
Hocam nasil oldu bende anlamadim sana atarken fiyati 25k di hatta bende şaşırmıştım simdi 64 olmuş naptiklari belli değil

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Ömür

Vatan şartmı

Buna bakabilirsin

heblek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
heblek12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vatan şartmı

Buna bakabilirsin
Teşekkür ederim reis vatan şart değil ama vatan olursa iyi olur illa lazım değil

Hocam nasil oldu bende anlamadim sana atarken fiyati 25k di hatta bende şaşırmıştım simdi 64 olmuş naptiklari belli değil
fiyatlandırma hatası olmuştur düzelir herhalde :D

Top Bottom