Neler Yeni

Yardım Hangi kasayı almalıyım?

dark.exe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Bora Aydın
Kasa alırken iki tanesi gözüme takıldı
1.nzxt h5 flow
2. asus gt 301

kasanın fanlarının hızının driverlardan ayarlanmasını ve şu anda sahip olduğum soğutucu olan thermalright peerless assasin in kasaya sığmasını istiyorum
sizce hangi kasayı tercih etmeliyim?

Armi3067

80+ Bronze
NZXT'den şaşma çocukluğumda yurt dışı kanallarında görüp de hayalini kurduğum kasalardan, nedeni bilinmezdir ki aşırı hoşuma gidiyor ve al benisi var gibi BENCE, son iki kasamı bu markadan yana kullandım gayet memnunum her açıdan iyi, sağlam ve ağır kasalar. Kablolama tarafında da gayet başarılı bence ve ekstra olarak kendi ışık setlerini aldım kasa içide hoş ışıklı ve temiz duruyor.

dark.exe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Bora Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
NZXT'den şaşma çocukluğumda yurt dışı kanallarında görüp de hayalini kurduğum kasalardan, nedeni bilinmezdir ki aşırı hoşuma gidiyor ve al benisi var gibi BENCE, son iki kasamı bu markadan yana kullandım gayet memnunum her açıdan iyi, sağlam ve ağır kasalar. Kablolama tarafında da gayet başarılı bence ve ekstra olarak kendi ışık setlerini aldım kasa içide hoş ışıklı ve temiz duruyor.
hocam bilmediğimden soruyorum bu nzxt kasalarının driverları oluyormu yoksa kasa üzerindeki düğmelerden falan mı ayarlanıyor

Armi3067

80+ Bronze
hocam bilmediğimden soruyorum bu nzxt kasalarının driverları oluyormu yoksa kasa üzerindeki düğmelerden falan mı ayarlanıyor
Hocam kasa driverı diye bir şey olmaz kasa fanlarını kontrol etmek için ya anakartına bağlayıp anakartının bios ayarlarından veya anakartın uygulaması üzerinden yada kontrolcü alıp fanları kontrolcüye takıp onun üzerinden yapabilirsin. NZXT'nin kendi hub'ı var, fan ve ledler için bende o mevcut ve NZXT CAM diye bir uygulama veya driver artık hangisini dersen bu yüklü ışıkları ve fanları buradan yönetiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu mevcut bende

Bunun yenisi çıkmış galiba fakat 2019 modeli var,

https://nzxt.com/product/rgb-underglow-200mm ve https://nzxt.com/product/rgb-led-strips-200mm cihazları kontrolcü üzerinden birde 120mmX2 ve 140mmX2 toplamda 4 fan buna bağlı fanlarıda ışıklarıda bu kontrolcü ve nzxt cam yazılımı üzerinden kontrol ediyorum.

Top Bottom