Neler Yeni

Çözüldü✓ hangi kasayı önerirsiniz?

Archend

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Rohat İNANÇ

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Fatih Ayhan
Bu fiyatlara gerçekten rainbow fanlı almayı mı düşünüyorsunuz? En azından mesh ve argb olsun.

Mesela, sadece bir örnek; https://www.gencergaming.com/lian-li-lancool-205-mesh-white-midi-tower-atx-kasa?ref=akakce&v=1.75.8

bunlardan çok daha iyi bir kasa. Tabii içinde psu yok orayı atlamışım. Yine de biraz daha uygun fiyata araştırma ile daha uygun bir kasa bulunabilir. Anakartınız micro atx ise msi m100r öneririm. Hava sirkülasyonu anlamında çok iyi bir kasa. 12400f işlemciyi stok fanla kullanıyorum ve 80 derecenin üstünü çok görmedim.

Archend

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Rohat İNANÇ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu fiyatlara gerçekten rainbow fanlı almayı mı düşünüyorsunuz? En azından mesh ve argb olsun.

Mesela, sadece bir örnek; https://www.gencergaming.com/lian-li-lancool-205-mesh-white-midi-tower-atx-kasa?ref=akakce&v=1.75.8

bunlardan çok daha iyi bir kasa. Tabii içinde psu yok orayı atlamışım. Yine de biraz daha uygun fiyata araştırma ile daha uygun bir kasa bulunabilir. Anakartınız micro atx ise msi m100r öneririm. Hava sirkülasyonu anlamında çok iyi bir kasa. 12400f işlemciyi stok fanla kullanıyorum ve 80 derecenin üstünü çok görmedim.
hazır sistem olarak aldığım için fazla seçenek yok ve bunlar mesh değil mi?

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Fatih Ayhan
hazır sistem olarak aldığım için fazla seçenek yok ve bunlar mesh değil mi?
bunların mesh olmadığını kast etmedim, kasaların kötü olduğunu mesh daha iyi hazır sistemle alacaksanız, ilki daha iyi sanırım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,691
Üyeler
140,682
Son üye
xPuuL
Top Bottom