Neler Yeni

Kasanın ışıklarını nasıl kontrol edebilirim

Yigityk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yiğit yük
kasa markası bu;

(üzerinde tuş yok)
kardeşim benim kasamda da tuş yok kasanın arkasındaki psu ya bağlı olan fan ve ışık kablosunu buldum ordan ayarladım nasıl ayarladım dersen tak çıkar yapınca mod değişiyor

Bu ARGB fan var anladığım. Anakart üzerinde ki ARGB girişlerine bağlantı yaptıktan sonra kendi uygulaması ile yaparsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Sezgin
Aynı kasadan var bende de. Arkadaki argb kontrolcusundrki reset yazan kısımdaki kablonun yerini degistirmediyseniz kasanın üstündeki bilgisayar resetleme tuşu ile fan renklerini değiştirebilirsiniz.

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı kasadan var bende de. Arkadaki argb kontrolcusundrki reset yazan kısımdaki kablonun yerini degistirmediyseniz kasanın üstündeki bilgisayar resetleme tuşu ile fan renklerini değiştirebilirsiniz.
ince bir kablo var reset yazan onu mu çıkardın yerinden

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben direkt geldiği haliyle kullandım. Kontrolcuye güç verdiyseniz ve ordaki kabloların yerini degistirmediyseniz üstteki bilgisayar reset tuşuna basın renk değişir.
işte şuan bende reset kablosu bağlı olduğu için tuşa bastığım gibi reset atıyo onu çıkartınca bastığımda reset atmıycak renkmi değiştiricek

Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Sezgin
işte şuan bende reset kablosu bağlı olduğu için tuşa bastığım gibi reset atıyo onu çıkartınca bastığımda reset atmıycak renkmi değiştiricek
Evet , eğer anakartınızda varsa argb kablosunu takacağınız yer. Oraya takip anakarttan da kontrol edebilirsiniz.

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
Evet , eğer anakartınızda varsa argb kablosunu takacağınız yer. Oraya takip anakarttan da kontrol edebilirsiniz.
Videosunu izledim arkadaki rgb kontrolcüsünüde biliyorum ama anlamadım o kadar önemli değil bi tanıdık pc si var ona baktırırım bi ara eyw

Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Sezgin
Videosunu izledim arkadaki rgb kontrolcüsünüde biliyorum ama anlamadım o kadar önemli değil bi tanıdık pc si var ona baktırırım bi ara eyw
Anakart modeliniz neydi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

10 numaralı kısım argb girişi. Arkadaki coklayiciyi buraya bağlarsanız anakart üzerinden de renkleri kontrol edebilirsiniz.

Ekler

• spec_mobile.png
    spec_mobile.png
    571.5 KB · Hit: 15

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
Anakart modeliniz neydi?

10 numaralı kısım argb girişi. Arkadaki coklayiciyi buraya bağlarsanız anakart üzerinden de renkleri kontrol edebilirsiniz.
buraya bir şey bağladığımı hatırlıyorum indiriyim uygulamayı bi bakıyım sagolasın

Anakart modeliniz neydi?

burdan mı indiricem

Top Bottom