Neler Yeni

Hangi Klavye Neden? VGN ATK 68 vs W75

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Mert
Wraith w75

VGN VXE Atk68

1. Selamlar arkadaşlar bu ikisi arasında kaldım. Hangisi daha iyidir? Hangisinin avantajı hangisinin kinden iyidir yorumlar mısınız yorumlarınız benim için çok kıymetli siz değerli arkadaşlarım hangisini yönlendirirseniz onu alacağım harbi harbi yorumlayın.

Wraith w75

VGN VXE Atk68

1. Selamlar arkadaşlar bu ikisi arasında kaldım. Hangisi daha iyidir? Hangisinin avantajı hangisinin kinden iyidir yorumlar mısınız yorumlarınız benim için çok kıymetli siz değerli arkadaşlarım hangisini yönlendirirseniz onu alacağım harbi harbi yorumlayın.
cok kalite farki olacagini dusunmuyorum ama w75in tasarimi cok kotu bence ama zevk meselesi tabi

Hasan_Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Hasan Enes
İlgilendiği Kategoriler
.
Instagram
.
Steam
.
Facebook
.
Discord
.
Reddit
.
W75 Alırdım ben sahsen

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Arnold Ciwardagexer
Sırf tasarımı için W75 alırdım.

Knispel

80+ Bronze
Tasarım olarak mavi kasa olan daha iyi fakat birisi beni aydınlatabilirse iyi olur bu klavyeler neden bu kadar pahalı ve ne özelliği var?

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Mert
Tasarım olarak mavi kasa olan daha iyi fakat birisi beni aydınlatabilirse iyi olur bu klavyeler neden bu kadar pahalı ve ne özelliği var?
Diğer klavyelerden ayıran En önemli özelliği hocam rapid trigger ve gasket mouth özelliği ha bide 8000hz raporlama

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Eren Turhan
3 3.5k bandındann sonra klavyelerde ahım şahım bir fark yok max alabileceğin aliminyum kasa tabii ek detay özellikler var ama olsun die var bende yakında azoth alıcam yani o paraya değmez muhtemelen ama set oluşturmak isityorum asustan beyaz renktede kablosuz bir o var bana kalsa 60lık klavye kullanmam şu an gmk67 var satıp 75e geçicem çok aktif kullandığımı farkettim f tjşlarını özelliklr Benerlordda

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Mert
3 3.5k bandındann sonra klavyelerde ahım şahım bir fark yok max alabileceğin aliminyum kasa tabii ek detay özellikler var ama olsun die var bende yakında azoth alıcam yani o paraya değmez muhtemelen ama set oluşturmak isityorum asustan beyaz renktede kablosuz bir o var bana kalsa 60lık klavye kullanmam şu an gmk67 var satıp 75e geçicem çok aktif kullandığımı farkettim f tjşlarını özelliklr Benerlordda
75 e geçeceğim dediğiniz w75 mi hocam bende ikisi arasında kaldım w75 le atk68 arasında

Top Bottom